Kampanya ve İndirim Haberleri

Zorlu Avm axess kart kampanyası 150 TL chip para hediye 1-30 Kasım 2019

  • 01 Kasım 2019
Zorlu Avm axess kart kampanyası 150 TL chip para hediye 1-30 Kasım 2019

Axess kredi kartından Zorlu Avm müşterileri için harika bir kampanya haberimiz var. Zorlu Center Avm içerisindeki axess üyesi mağazalardan yapacağınız her 350 TL alışverişte 50 TL olmak üzere toplamda 150 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Kampanya 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. djyavuz dedi ki:

    8 kasım axess mobil yıldönümü geçen sene 100 tl alışverişe 100 tl chip vermiştiiii… Erkenden katılım yapmayı unutmayın…. 8 kasımda görüşürüz… Esen sağlıcakla kalın

BİR YORUM YAZ