Kampanya ve İndirim Haberleri

Zorlu Center axess kredi kartı kampanyası 150 TL hediye 15 Temmuz – 15 Ağustos 2019

 • 16 Temmuz 2019
Zorlu Center axess kredi kartı kampanyası 150 TL hediye 15 Temmuz – 15 Ağustos 2019

Axess kredi kartı sahipleri Zorlu Center içerisindeki üye iş yerlerinden yapacakları her 300 TL alışverişte 50 TL olmak üzere toplamda 150 TL değerinde chip para kazanacak. Kampanya 15 Temmuz – 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında axess mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

Kazandığınız chip paralar anında yüklenecek ve 31 Ağustos 2019 tarihine kadar kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 15 Temmuz – 15 Ağustos 2019 tarihleri arasında Zorlu Center’da kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapılacak her 300 TL alışverişinize 50 TL chip-para, toplamda 150 TL chip-para sunulmaktadır. 300 TL ve üzeri alışverişte 50 TL chip-para kazanılır, katlı kazanım yoktur.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ZORLU” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 31 Ağustos 2019 tarihine kadar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Eylül 2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mempisdep dedi ki:

  Sarıkız alabilecek bir yer var mı acaba daha önce de bu kampanya olmuştu. Deneyen oldu mu acaba

BİR YORUM YAZ