Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankkart anneler günü kampanyası 5-9 Mayıs 2021

  • 05 Mayıs 2021
Bankkart anneler günü kampanyası 5-9 Mayıs 2021

Ziraat bankkart 2021 anneler günü kampanyası kapsamında saat, kuyum, kozmetik, elektronik ve çiçek sektörlerinden toplamda 750 TL alışverişte 25 TL değerinde bankkart lira hediye edecek. Kampanyaya bankkart mobil uygulamasından 5-9 Mayıs 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Harcama tutarı için Bankkart’ın banka kartı ve kredi kartı özellikleri ile yapılacak işlemler toplamı dikkate alınacaktır.

Kampanyaya asıl kart müşterileri katılabilir. Kampanyaya katılım sağlamış asıl kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil ödemeler de asıl kartın kampanya harcamalarına dahil edilecektir.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme, para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya dahil olmuş işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    750 ye 25, şaka gibi.

  2. Anonim dedi ki:

    TRENDYOL CÜZDAN GEÇERLİ Mİ

  3. Anonim dedi ki:

    Geçerli

BİR YORUM YAZ