Bankkart iphone sahiplerine 100₺ hediye Ocak 2024

  • 10 Ocak 2024
Bankkart iphone sahiplerine 100₺ hediye Ocak 2024

Bildiğiniz gibi iphone telefonlarla mobil temassız ödeme yapılamıyor. İphone ile QR kodla uygulama üzerinden ödeme yapabiliyorsunuz. Bankkart QR ödeme kampanyasında iphone sahiplerine 200₺ ve üzeri her işlemde 10 olmak üzere toplamda 100₺ hediye ediyor. Tabiki android telefon sahipleri de QR ödeme yapabiliyor.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerli olup, işlem öncesinde Bankkart Mobil uygulamamızdan veya bankkart.com.tr’den katılım sağlanması gerekmektedir.
Bankkart Mobil ve Ziraat Mobil ile POS’ta QR (Karekod) ödeme kullanılarak tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri her alışverişinize 10 TL, toplam 100 TL Bankkart Lira verilecektir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanya süresi boyunca QR ödeme ile alışverişler peşin ya da taksitli yapılabilir.
QR ile Ödeme yapmak için; QR ile ödeme yapacağınızı görevliye iletin. Bankkart Mobil’de “Ödemeler” menüsündeki Ödeme’yi seçin ve POS ekranındaki barkodu Bankkart Mobil’deki ödeme ekranına okutun. Ödemede kullanacağınız kartı Bankkart Mobil’den seçin ve onay vererek ödemeyi tamamlayın.
Kampanyadan kazanılabilecek maksimum Bankkart Lira tutarı 100 TL’dir.
Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilere anında yüklenecektir.
Bankkart’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
Kazanılan Bankkart Liralar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanılabilir.
Kampanya Bireysel Bankkart sahibi müşterilerimiz için geçerli olup, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri, nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Karta para yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x