Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankkart seyahat ulaşım kampanyası %5 hediye 1-31 Mayıs 2022

  • 06 Mayıs 2022
Bankkart seyahat ulaşım kampanyası %5 hediye 1-31 Mayıs 2022

Ziraat bankası bankkart kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Bankkartınızla ulaşım ve seyahat sektörlerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri ödemelerde %5 bankkart lira hediye edilecek. 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacak ayın sektörü kampanyasında maksimum 40 TL kazanacaksınız.

Kampanya Ayrıntıları

Ayın Sektörü özelliğinden faydalanmaya başlayabilmek için Bankkart Mobil, İnternet Şube, SMS, Müşteri İletişim Merkezi veya Şubelerimiz kanalıyla katılım sağlanması gerekmektedir.
SMS ile katılım sağlamak için Bankamızda kayıtlı cep telefonundan AYINSEKTORU yazılarak 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
Bankkart Mobil uygulamasından Bankkart Dünyasındaki “Ayın Sektörü” menüsünden özelliğe katılınabilir.
Bir müşterinin ayın sektörü özelliğine bir kez katılması yeterlidir. Katılım, asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilecektir.
Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı uygulaması ile ilgili ay için belirlenen sektörlerden tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri işlemlerden %5 ek Bankkart Lira kazanılabilecektir.
Bir müşterinin bir takvim ayı boyunca kazanabileceği azami Bankkart Lira tutarı 40 TL ile sınırlıdır.
Bankkart’ın kredi kartı uygulamasına bağlı ek ve sanal kartlar ile yapılan işlemler ve kartlı mobil temassız ödemeler de asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.
Bankkart Lira kazanımı, özelliğe katılım sağlandıktan sonra gerçekleşen alışveriş işlemleri için geçerlidir.
Bankkart Lira kullanımı, ön provizyon, iptal, iade, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme ve para transfer işlemleri ek Bankkart lira kazanımı kapsamında değerlendirilmemektedir.
Bankkart Ücretsiz, Bankkart Business ve Bankkart Başak ürünleri ile yapılan işlemler Ayın Sektörü özelliği kapsamında değerlendirilmemektedir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x