Kampanya ve İndirim Haberleri

Ziraat bankkart kadınlar günü kampanyası 2 – 9 Mart 2021

 • 02 Mart 2021
Ziraat bankkart kadınlar günü kampanyası 2 – 9 Mart 2021

Ziraat bankası bankkart sahiplerine özel kadınlar günü kampanyası kapsamında restoran, çiçek, kuyum, kozmetik, giyim, aksesuar, ayakkabı, kuaför/güzellik/bakım merkezi sektörlerinden toplamda 750 TL’ye ulaşan her harcamanızda 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL bankkart lira kazanacaksınız. Kampanyaya bankkart mobilden 2 – 9 Mart 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, kurumsal tahsilat, karta para yükleme, para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya dahil olmuş işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar kredi kartına veya hesaba borç olarak yansıtılacaktır.
Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.
Kazanılan Bankkart Lira’lar 24 Mart 2021 tarihinde yüklenecektir.
T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Hande Pabuç dedi ki:

  Ziraat Bankası kampanyalarında Trendyol Cüzdan yüklemesi geçerli oluyor mu acaba? Deneyen varsa yazabilir mi arkadaşlar?

 2. Anonim dedi ki:

  cüzdanda geçerli olur. altungold da geçerli olur.

 3. OmerT dedi ki:

  Altungold vakıfbank da kuyum geçmiyor. Kıymetli maden olarak görünüyor. Ziraatta da aynı sorun olabilir, dikkat edin derim

 4. AbdllhY dedi ki:

  Arkadaşlar Altungoldda anlık komisyon %4 civarı eeee 1500 de 60 eder, kafayı çalıştırın geçerli/geçersiz riski bir tarafa hadi olsa bile 50 kazanmak için 60 harcamak!!!! dimyat-pirinç ikilemi olur….

 5. Ada dedi ki:

  Cüzdan geçersiz trendyol

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkür ediyoruz.

 7. Anonim dedi ki:

  Trendyol cüzdan geçerli mi

BİR YORUM YAZ