Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankkart sevgililer günü kampanyası 7 – 14 Şubat 2020

 • 07 Şubat 2020
Bankkart sevgililer günü kampanyası 7 – 14 Şubat 2020

Ziraat bankası bankkart sahiplerine özel sevgililer günü kampanyası kapsamında çiçek, elektronik, giyim, kırtasiye, kitap, kozmetik, kuyum ve saat sektörlerden yapacağınız toplamda 250 TL harcamada 25 TL değerinde bankkart lira kazanacaksınız.

Kampanya 7 – 14 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • 07 Şubat -14 Şubat 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılım sağlanmalıdır.
 • Kampanyaya Bankkart Mobil ile katılım sağlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım sağlayan müşteriler, Bankkart’ları ile kampanya süresince yapacakları toplamda 250 TL’ye ulaşan çiçek, elektronik, giyim, kırtasiye, kitap, kozmetik, kuyum ve saat harcamalarına 25 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.
 • Harcama tutarı için kredi kartı ve banka kartı ile yapılacak işlemlerin toplamı dikkate alınacaktır.
 • Yurtdışı harcamalar, e-ticaret harcamaları, ek ve sanal kart harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
 • İptal, iade, Bankkart Lira kullanımı, nakit çekim, fatura ödeme, karta para yükleme ve para transfer işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda yüklenen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan en fazla 25 TL Bankkart Lira kazanılabilecektir.
 • Kampanyaya sadece bir kez katılım sağlanabilecektir.
 • Kazanılan Bankkart Lira’lar 29 Şubat 2020 tarihinde yüklenecektir.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Maho dedi ki:

  Güzel kampanya altın golddanm250 tl harcama ile kazanılır.

 2. aykut dedi ki:

  banka kartıda geçerli sanırım.

 3. hasan el giresuni dedi ki:

  nesrin hanım bilginiz varsa cevaplarsaniz sevinirim kupon biriktirenler var birleşik devletlerde ve tlc channel bunun programini yayinliyor acaba bu sistemin benzeri bir aktivite var mi marketlerde bu sistemle aile ekonomisine epey bir katkı saglaniyor sanki

 4. hasan el giresuni dedi ki:

  ne acayip ebebek alışveriş yaptım her bankada giyim giyim saymadı la havle dedim hepsiburada da yaptım her bankada elektronik burada hizmet hasbunallah

 5. Herhangi birisi dedi ki:

  Aynı işyerinden hem eşimin kartıyla hem benim kartımla 250şer lira harca yaptık birini saydı harcama hedefini gerçekleştirdi yazıyor birinde 250 lira harcamaniz gerekiyor enteresan….

 6. AY dedi ki:

  sn Herhangi birisi ya pos cihazını seçmemişsinizdir ya da kart ek kattır ek kartla ayrıca kampanyaya çoğu zaman katılanamıyor ya da hem asıl hem ek kartı tek sayıyoe maksimum fayda 25 ise orada faydayı durduruyor ezcümle 2 kart 2 insan ancak sistem bunu 1 görüyor..

 7. dr.emx dedi ki:

  sn AY bende bir arkadaşın kartıyla altungoldan pos seçerek alışverişi yaptım ancak uygulamada alışveriş yapıldığına dair bir değişiklik olmadı.. değişiklik olursa tekrar yazacağım.. bu ara kampanyalar can sıkıyor :)

 8. AY dedi ki:

  ok sn dr.emx

 9. M.Ali dedi ki:

  N11 den alışveriş yaptım saymadi,hizmetle alakası olmayan N11 ,bu kartta hizmet sektörü geçiyor hayret!

 10. giresuni dedi ki:

  nesrin hanım bilginiz varsa cevaplarsaniz sevinirim kupon biriktirenler var birleşik devletlerde ve tlc channel bunun programini yayinliyor acaba bu sistemin benzeri bir aktivite var mi marketlerde bu sistemle aile ekonomisine epey bir katkı saglaniyor sanki

 11. AY dedi ki:

  sn giresuni ikidir nesrin hnma soruyorsunuz galiba görmedi yada o da bilmiyor ancak maydanozluk demezseniz bana ülkemizdeki en güzel aktivite bu konuda bu site ve sıcak fırsatlar… saygılarla…

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Giresuni konuyla ilgili hiçbir bilgim yok maalesef.

BİR YORUM YAZ