Bankomat kart market giyim kampanyası Aralık 2022

  • 05 Aralık 2022
Bankomat kart market giyim kampanyası Aralık 2022

VakıfBank Bankomat karta özel yeni kampanyada  gıda marketi, giyim ve kozmetik sektörlerinden farklı günlerde yapacağınız 300₺ ve üzeri her ödemede 20 olmak üzere toplamda 160₺ bankomat para kazanacaksınız. Kampanyaya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında cepte kazan uygulamasından katılabilirsiniz.

Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en fazla 160 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Kampanyaya katılmak için, VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayabilir veya Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan PARA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. PARA kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Ocak 2023 tarihinde kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x