Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankomat kart internet harcama kampanyası 50 TL hediye 1-30 Eylül 2019

  • 01 Eylül 2019
Bankomat kart internet harcama kampanyası 50 TL hediye 1-30 Eylül 2019

VakıfBank Bankomat kart kazandırmaya devam ediyor. Eylül ayı boyunca internette bulunan tüm sektörlerdeki sanal mağazalardan yapacağını 500 TL ve üzeri harcamalarda 25 TL, 750 TL üzeri harcamalarda 50 TL değerinde bankomat para kazanacaksınız. Kampanya 1-30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ODUL yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. ODUL kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcard’lar, mail order işlemleri, nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri, vergi ve fatura ödemeleri, yardım kurumları, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, iptal edilmiş alışverişler, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Sadece internetten üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanyadan sadece VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Ekim 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ