A101 bonus kart kampanyası 3×50 TL’ye 15 TL hediye 3 Mart – 3 Nisan

 • 03 Mart 2017
A101 bonus kart kampanyası 3×50 TL’ye 15 TL hediye 3 Mart – 3 Nisan

Bonus kredi kartı sahipleri A101 marketlerde tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 3 adet 50 TL ve üzeri alışverişte 15 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya 3 Mart – 3 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya sadece tek çekim satış işlemleri dahildir ve aynı gün içinde yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Bonusflaş’tan “HEMEN KATIL” butonuna tıklayın ya da “A101” yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
SMS veya BonusFlaş ile kampanyaya katılmadan önce yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Sanal-Mail order işlemler, taksitli işlemler, ödül puan kullanımları, alkol, sigara, TL yükleme, elektrikli-elektronik ürünler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanya sonunda hak edilen bonuslar 8 Nisan 2017 tarihinde kartlara yüklenecektir 16 Nisan 2017 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 18 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.
BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
Garanti Bankası ve A101 kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 15TL bonus kazanabilir.
Kampanya sadece Garanti Pos’larından geçen ve yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
Kampanyaya yalnızca Paracard Bonus’lar dahildir ve müşteri bazındadır.
Garanti One, Igaranti, Bonus kredi kartları, sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar ve MoTo (Mail order, Telephone order) işlemler dahil değildir.
Paracard Bonus için kampanya katılım SMS’inin Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn bonus flaş ta katıldığımız kampanya lara en yakın işyeri ne tıkladığınızda a101 elektronik olarak görünüyor bonus un 4*100 tlye 60 tl bahar kampanya sında a101 i işaret ediyor bu konu hakkında bilginiz varmıdır

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr, a101 market sektöründe yazım hatası yapılmıştır.

 3. şafak dedi ki:

  Srsr selam, a101 den 100 tl harcama yapıp bonus flaştan bonus bahar kampanyasına dahil olup olmadığı anlaşılabilir.Denemek lazım.

 4. Anonim dedi ki:

  Serseri bende öle görmüştüm ama sistemde sıkıntı var bonus flaş hakmarlarıda restoran görüyor ama market denedim

 5. Ferhat dedi ki:

  Nesrin hanimim ve degerli arkadaslarin dikkatine.A101 garanti pos cihazinda hem market tanimli hem de elektronik o yuzden gosteriyor.elektronik urunleri satarken taksit de yapabiliyor.sadece market olsa taksit yapamaz.

 6. şafak dedi ki:

  Ferhat bey burdan ne anlayalım ; a101 den 4 kere 100 tl harcama yaparsak bahar kampanyasından yararlanmış olurmuyuz ? Selamlar…

 7. Ferhat dedi ki:

  Safak:aynen dediginiz gibi ancak kasiyerin garanti posunda market degil de elektronik secenegini kullanmasi gerekir

 8. HASAN dedi ki:

  Nesrin hanım . Bu A 101 kampanyasına TEB BANKASI BONUS KREDİ KARTI katılamıyormu

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.