Adil Işık bonus kampanyasında 6 taksit kolaylığı

  • 07 Ağustos 2014
Adil Işık bonus kampanyasında 6 taksit kolaylığı

Bonus kredi kartı sahipleri Adil Işık mağazalarından yapacakları harcamalarını 6 taksiy kolaylığı ile ödüyor. Kampanya kapsamında peşin fiyatına 6 taksit fırsatı adL, Codentry, Love my body ve Night zoom mağazalarında geçerli.

Taksit kolaylığı yanında %50’ye varan sezon indirimlerini kaçırmayın!

Kampanya Detayları

  • 6 taksit kampanyası 31 Ağustos 2014 tarihine kadar Bonus üyesi adL, Codentry, Love my body ve Night zoom mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında 3 taksitle yapılan işlemlere +3 taksit eklenerek toplamda 6 taksit yapılacaktır. Müşterinin taksit seçme (0,+1,+2,+3) hakkı bulunacaktır.
  • Tüm Bonus, Money VISA, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus Card, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus ve Abank Bonus kampanyaya dahildir.
  • Bonus Business, Miles&Smiles ticari kartlar, American Express ticari kartlar, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI müşterilerinin kampanyaya katılması için EVET ADİLIŞIK yazıp; bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası” üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: ” TAKSIT 6 ” şeklinde)” 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.” Harcamaları ötelemek için OTELE yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: ” OTELE 3 ” şeklinde) 3340’a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ