Adl giyim bonus kart kampanyası 50 TL hediye 17 – 30 Kasım 2017

  • 19 Kasım 2017
Adl giyim bonus kart kampanyası 50 TL hediye 17 – 30 Kasım 2017

Bonus kredi kartı sahipleri Adl giyim mağazalarından ve internet sitesinden yapacakları 350 TL ve üzeri harcamalarında 50 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya bu ay 17 – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
  • adL Bonus kampanyası adL mağazalarında Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 350 TL ve üzeri işlemlerde 50 TL adL bonus kazanılacaktır.
  • adL Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 15 Aralık 2017 tarihine kadar sadece adL mağazalarında kullanılabilir. 16 Aralık 2017 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır. Kazanılan Bonuslar sadece adL firma POS’unda görüntülenebilecektir.
  • adL Bonus kampanyasından bir kullanıcı bir faturada en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 50 TL adL Bonus kazanabilir
  • adL Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç , Bonus Flexi dahildir.
  • adL Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında adL Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde adL Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ