Apple Store 100 TL hediye bonus kampanyası 12 Haziran 2015 –15 Temmuz 2015

  • 13 Haziran 2015
Apple Store 100 TL hediye bonus kampanyası 12 Haziran 2015 –15 Temmuz 2015

Bonus kredi kartı sahipleri Apple mağazalarından ve online apple store üzerinden yapacakları 1400 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde bonus kazanıyor. Kampanya 12 Haziran 2015 –15 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya; Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Sanal kartlar*, Bonus Business ve Easy kartlar ile yapılan harcamalar dahildir.Kampanya Zorlu ve Akasya alışveriş merkezlerindeki Apple mağazaları ve store.apple.com/tr ‘den yapılan online alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyaya katılım için; harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından, APPLE yazıp; Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Business, Bonus Sanal kart, Bonus Business, Easy kart sahiplerinin 3340’A SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan; EVET APPLE yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir.

Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 22 Temmuz- 29 Temmuz 2015 tarihleri arasında, aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 30 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır. Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus,IGaranti, debit kartlar, diğer banka bonus kartları ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır. *Sanal kartlar ile kazanılan bonuslar hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile harcanmalıdır. Hesap kesim tarihinden sonra bonuslar sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılacaktır ve bu karttan kullanılabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ