Atasun optik bonus karta özel 300’e 30 TL hediye 1 – 31 Mayıs 2018

  • 03 Mayıs 2018
Atasun optik bonus karta özel 300’e 30 TL hediye 1 – 31 Mayıs 2018

Bonus kredi kartı sahipleri Atasun optik internet sitesinden Garantipay ile yapacakları 300 TL ve üzeri harcamalarında 30 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya 1 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
Alışverişiniz sepetinizi www.atasunoptik.com.tr’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
Kampanya 1-15 Mayıs 2018 tarihleri arasında www.atasunoptik.com.tr’den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli güneş gözlüğü alışverişlerinizde geçerlidir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL bonus kazanabilir.
Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.
Garanti Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar, diğer banka Bonus kartları ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan Bonus’lar 18 Mayıs 2018’de kartınıza yansır ve 19 29 Mayıs 2018 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
Kullanılmayan bonuslar 31 Mayıs 2018’degeri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.