Atasun Optik bonus karta özel %20 bonus hediye 17-31 Ağustos

 • 17 Ağustos 2016
Atasun Optik bonus karta özel %20 bonus hediye 17-31 Ağustos

Bonus kredi kartı sahipleri Atasun optik mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde %20 hediye bonus kazanacak. Kampanya 17-31 Ağustos tarihleri arasında garanti posundan yapılan işlemlerde geçerli olacak olup kazanılan bonuslara sadece Atasunda geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • 17-31 Ağustos 2016 tarihlerinde %20 Atasun Optik Bonus kampanyası Bonus üyesi Atasun Optik’te ve www.atasunoptik.com.tr’de tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
 • %20 Atasun Optik Bonus kampanyası dahilinde kazanılan Bonus’lar 31 Ağustos 2016 tarihine kadar sadece Atasun Optik’te kullanılabilir. 31 Ağustos 2016 itibariyle kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • %20 Bonus kampanyası sadece güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerlidir.
 • %20 Atasun Optik Bonus kampanyasından bir kullanıcı en fazla bir kez yararlanarak toplamda en fazla 300 TL Atasun Optik Bonus kazanabilir.
 • %20 Atasun Optik Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Paracard, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Business dahildir. Bonus Business sahipleri için BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • %20 Atasun Optik Bonus kampanyasına, Sanal kartlar, kontör kartlar, Altın Bonus, Bonus Business, Easy, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Card, American Express Business Card, DenizBank, TEB, Şekerbank, ING Bank, Türkiye Finans, Burgan Bank, ABank, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka, DenizBank Business, Tekstilbank Business, TEB Business, Şekerbank Business, ING Bank Business, Burgan Bank Business, Abank Business, Fibabanka Business dahil değildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin %20 Atasun Optik Bonus kampanyasına dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 2,99 TL’dir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Kaynak nasıl acaba

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.