Bauhaus bonus kart 350 TL harcamda 50 TL hediye 1 – 31 Aralık 2018

  • 03 Aralık 2018
Bauhaus bonus kart 350 TL harcamda 50 TL hediye 1 – 31 Aralık 2018

Bauhaus internet mağazasında bonus kredi kartınızla yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında bauhaus.com.tr ‘den GarantiPay üzerinden yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
Alışverişiniz sepetinizi www.bauhaus.com.tr ‘den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
Kampanya 1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında www.bauhaus.com.tr ‘den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi ve ödülü kazanabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.
Paracard kampanyaya dahil değildir.
Kazanılan Bonus’lar 17 Ocak 2019’de kartınıza yansır ve 17-27 Ocak 2019 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
Kullanılmayan bonuslar 28 Ocak 2019 tarihinde geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.