Beta ayakkabı %10 hediye bonus kampanyası 1-31 Aralık

 • 01 Aralık 2014
Beta ayakkabı %10 hediye bonus kampanyası 1-31 Aralık

Bonus kredi kartı sahipleri Beta ayakkabı mağazalarından yapacakları alışverişlerde %10 hediye bonus kazanacak. Kampanya bu ay  1 – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında peşin fiyatına 7 taksit kolaylığı ile geçerli olacak.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 01-31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • %10 Beta Bonus kampanyası dahilinde kampanyaya katılan Beta mağazalarından yapılan tek ve taksitli tüm ödemelerde %10 Beta Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kazanılan Beta Bonus’lar 15 Ocak 2015’e kadar sadece Beta mağazalarında kullanılabilir.
 • %10 Beta Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi (SMS ile), Bonus Genç (SMS ile) ve Flexi (SMS ile) katılabilmektedir.
 • Bonus Flexi, Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin %10 Beta Bonus kampanyasına katılmak için harcama işleminden önce ” EVET BETA ” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card,  Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar %10 Beta Bonus kampanyası haricindedir. 7’ye varan taksit kampanyası 01-31 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Beta mağazalarından gerçekleştirilecek 2-3 arası taksitli işlemlerde seçmeli olarak +4 taksit uygulanacaktır.
 • 7’ye varan taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (SMS ile), American Express Card, DenizBank Bonus, TEB Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
 • 7’ye varan taksit kampanyasına Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, Miles & Smiles kredi kartı, Miles & Smiles Business kredi kartı, Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir. Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce  ” EVET BETA ” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.