Bonus 2012 öğretmenler günü kampanyası

  • 12 Kasım 2012
Bonus 2012 öğretmenler günü kampanyası

Denizbank bonus kredi kartından 2012 öğremenler gününe özel kampanyada 50 TL hediye bonus fırsatı sunuluyor. Kampanyada 30 Kasım 2012 tarihine kadar MetLife Emeklilik ile bireysel emeklilik sistemine dahil olan öğretmenlere 50 TL bonus hediye ediliyor.

Bireysel emeklilik sistemi ödemelerini DenizBank Bonus Kart’la yapan öğretmenler de 50 TL bonus kazanacak.

Kampanya Detayları
12 – 30 Kasım tarihleri arasında devam edecek olan “Öğretmenler günü bonus” kampanyasında MetLife Emeklilik ile bireysel emeklilik sistemine (BES) dahil olan öğretmenlere 50 TL bonus hediye edilecek.
Kampanya boyunca en yakın DenizBank şubesine başvuran öğretmenler, MetLife ile geleceğini bugünden güvence altına alma konusunda önemli bir avantaj sağlayacak. Üstelik BES katkı payı ödemelerini DenizBank Bonus Kart’la yapan öğretmenler de 50 TL bonus kazanacak.
Kampanya, BES ödemelerini Denizbank Bonus kredi kartı ile 24 ay boyunca ödeme taahhüdünde bulunan öğretmenler için geçerli olacak.
Kampanyadan yararlanmak için başvuru sırasında öğretmen olunduğuna dair bir kimliğin, maaş bordrosu ya da çalışılan kurumdan onaylı – imzalı belgenin bulundurulması gerekiyor. Öğretmenler daha ayrıntılı bilgiyi 444 0 638 (MET) numaralı İletişim Merkezi’nden alabilecek.
Kampanya Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenler için geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ