Bonus 2015 okul alışveriş kampanyası her 100 TL’ye 10 TL hediye

  • 20 Ağustos 2015
Bonus 2015 okul alışveriş kampanyası her 100 TL’ye 10 TL hediye

Bonus 2015 yılına özel okul alışveriş kampanyası kapsamında 50 TL bonus hediye ediyor. Kampanya kapsamında 21 Ağustos – 27 Eylül 2015 tarihleri arasında Bonus üyesi market, giyim, eğitim, kırtasiye sektörlerinde faaliyet gösteren iş yerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 100 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde bonus hediye edilecektir.

Kampanya katılımı için 21 Ağustos tarihi itibariyle harcama öncesinde KAZAN yazarak 3340’a mesaj gönderilmesi zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyadan Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy kart sahipleri yararlanabiliyor.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için, 4,99 TL katılım ücreti karşılığında, ilk harcamadan önce “EVET KAZAN” yazıp, bir boşluk bırakarak, kartın son 6 hanesini 3340’a göndermesi gerekiyor.
Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar, 2 – 9 Ekim 2015 tarihleri arasında kullanılabilecek, bu tarihler arasında kullanılmayan bonuslar geri alınacak. Bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilecek.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecek.
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilecek.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir.
Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan, peşin ve taksitli işlemler dahildir. Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ozcan Benek dedi ki:

    must.tems aradim bu kampanya kisilere ozel kamp. deniliyor bir bilginiz var bu konudaa

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Özcan bey bu tür konularda müşteri temsilcisi ile hiç muhatap olmayın. Kampanya bonus duyuru sayfasında yayınlandı. Kişiye özel değil genel bir kampanyadır.

  3. Ozcan Benek dedi ki:

    tşk

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.