Bonus 2016 yılbaşı 60 TL hediye kampanyası

  • 10 Aralık 2015
Bonus 2016 yılbaşı 60 TL hediye kampanyası

Garanti bonus kredi kartı sahiplerine özel 2016 yılbaşı kampanyası başladı. Kampanya kapsamında 60 TL bonus hediye edilecek. Bonus kartınızla farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk 4 harcamada 5’er TL olmak üzere 20 TL ve 5. harcamada 25 TL verilerek toplamda 45 TL kazanacaksınız.

Bonus flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılanlar 5. işlemde 40 TL kazanacak ve toplam hediye bonus 60 TL olacak.

-ÖNEMLİ-

-Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak en fazla 45 tl veya 60 tl olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

-Bonus flaştan katılım yapan arkadaşlar dikkat etsinler. Eğer normal Bonus un yanında Flexi ya da Bonus Genç ile de katılmak istiyorlarsa; normal Bonus ile kampanyaya katılım ekranında Flexi veya Bonus Genç ile de katılsınlar. O anda katılım sağlanmazsa uygulama bir daha katılım şansı tanımıyor.

-Eğer Bonus Flaş market kampanyası alışverişinizi henüz yapmadıysanız bu kampanya ile birleştirebilirsiniz.

-Aynı şekilde Petrol Ofisi kampanyasıyla da birleşir.

-Şartlarda kampanyaların birleşmeyeceğine dair bir madde yok.

 

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.
  • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyaya sadece Garanti POS’larından yapılacak market, akaryakıt, giyim ve elektronik harcamaları dahildir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri SMS kanalı ile kampanyaya katılması durumunda en fazla 45 TL bonus, Garanti Bonus sahipleri Bonus Flaş kanalı ile kampanyaya katılması durumunda 60 TL bonus kazanabilir.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin harcama yapmadan önce EVET YILBASI yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kayıt iptalleri İPTAL YILBASI yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a göndererek yapılabilir.
  • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
  • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
  • Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
  • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
  • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 45 TL veya 60 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL’dir.
  • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir.
  • Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 57 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Rezil bir kampanya. Çok çimri davran mış garanti

  2. Hakan ali şahin dedi ki:

    Petrol Ofisi kampanyası ile birleştirin 45 tl po dan 60 tl yılbaşı bonusu 5 ad 100 tl alışverişe 105 tl kazanalim

  3. Hakan ali şahin dedi ki:

    Yada 5 ad alışveriş yapamam derseniz migros lardan paypal kart alıp bonus kartınızdan paypal karta yükleme yapılabilir.Paypal a yuklediginiz parayida teb bankamatik lerinden ücretsiz çekebilirsiniz

  4. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Hakan bey paypal olayı çok iyiymiş. Paypalda komisyon yüzde kaç?

  5. Anonim dedi ki:

    po 4 adet 100, 1adette market yaparsak 5 alışverişe hem po hemde şimdiki kampanya için 105 tl mi almış olacağız

  6. Ömer POSTALCI dedi ki:

    Hakan bey, 105 tl almak için 9 alışveriş yerine 5 alışveriş 4 ü PO olmak şartıyla yeterli oluyor mu?

  7. Hakan ali şahin dedi ki:

    Sadece yükleme yapılırken 2 tl alıyorlar.
    2 veya 3kart aynı anda yüklenebilir yani bir defada 300 tl yüklenebilir paypal karta şimdi kampanya bol bonus arti flexi birde world cekilebilir tabi kartı çoksa

  8. Hakan ali şahin dedi ki:

    Ömer by bonus flash yuklemissen dediginiz gibi oluyor
    4 ad po 1 ad market mesala 5 ad 100 e 105 tl kazanalim

  9. Hakan ali şahin dedi ki:

    Nesrin hn 3 kart çekersek 300 tl 2 tl paypal yukleme ücreti %0.66 oluyor komisyon
    300 tl yükle migros tan 5 dk sonra teb bankamatik ten çek 300 tl yani hiç para harcamadan puan kazan miş oluýoruz

  10. doğan dedi ki:

    hakan bey bu paypal olayını anlayamadım.(Yada 5 ad alışveriş yapamam derseniz migros lardan paypal kart alıp bonus kartınızdan paypal karta yükleme yapılabilir.Paypal a yuklediginiz parayida teb bankamatik lerinden ücretsiz çekebilirsiniz) bonus karttan bonuslarmı yüklenicek

  11. mika dedi ki:

    hakan ali şahin bey kardeşim böyle ulu orta her yere paypal yükleme olayını yazarsanız yakında yükleyecek bir paypal kalmaz ortada önlemini alırlar bilginiz olsun.

  12. Hakan ali şahin dedi ki:

    Doğan by migros a gidip kasiyerden paypal kart almak istiyorum diyoruz karti alırken yükleme de yapmak istiyorum derseniz (kaç tl yüklemek istersen kasiyerden söyle mesala 2 kart la kampanya gireceksiniz 200 tl yukleme yapacağım de 100 tl bi karttan 100 tl bi karttan ödemeni yap artık 200 tl paypal kartta paypal İda paypal.Com dan kart kayıtta kaydet (kayıt islemi 1 sefere mahsus)paypal a yuklediginiz 200 tl yi Türkiye ekonomi banka si atm sinden çek

  13. Hakan ali şahin dedi ki:

    money bonus olanlar için migros tan paypal a yükleme yapacaksan mÖney ve yılbaşı kampanyasi ile birleştirin 40tl migros tan 60 tl de yılbaşı kampanyasi toplam 100 tl
    herkez paypal kartı almalı bence bedavaya puan kazanın
    paypal a kampanyalalı kk dan yükle git teb bankamatik ten parayi geri çek sonra kk na geri yatir puan sende kalsin

  14. Hakan ali şahin dedi ki:

    Nesrin hn paypal kart a migros harici teknosa, d&r mağaza larindanda yükleme yapılabilir. Böylece teknosa ve d&r kampanyalarindanda faydalanabilirsiniz

  15. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Biz burada paypal değil çok daha avantajlı fırsat hilelerini paylaşıyoruz. Amacımız tüm takipçilerin yararlanması. Paylaşılmadıktan sonra bu bilginin hiçbir anlamı yok.

  16. Hakan ali şahin dedi ki:

    Tamam işte biz paypal kartı sadece aracı olarak kullanıyoruz kampanya olan kredi kartından paypal a yükleme yapıyoruz sonra gidip paramizi nakit olarak çekiyoruz 1 senedir bu şekilde market kampanyalardan yararlaniyorum hemde hiç ürün almadan

  17. Hakan ali şahin dedi ki:

    MİKA haklısın yorumunu şimdi gördüm sileyim yorumları
    ama nasil

  18. Anonim dedi ki:

    “Hakan ali şahin” bu şekilde konuşmaya devam edersen artık hiç yararlanamayacaksın. PayPal kartı aracı olarak kullanıyorsun da A101’de olduğu gibi posda işlem yaparken market ve elektronik ayrımı gibi bir ayrım konursa o zaman market kampamyalarını yapmaya devam edersin, o zaman konuşursun işte. Her bildiğin her yerde söylenmez bunu da bi öğren.

  19. Hakan ali şahin dedi ki:

    Anonim biri kapanır biri açılır sen hiç merak etme nasip se gelir hintten yemenden nasip değilse ne gelir elden

  20. mehmet dedi ki:

    kampanya bonus.com da nezaman yayınlancak orda yok hala kampanyanın detayı kampanyanın baslangıc ve bıtış tarıhınıde belırtmemışınız

  21. doğan dedi ki:

    paypalı ben anlayamamıştım kusura bakmayın.hakan bey facebook dan bana ulaşabilirmisiniz.doğan cem kırkoç.özelden msjlaşabiliriz.bu paypal kafama takıldı.bende akaryakıttan puan kazanıyorum.kartı minübüs şöferine veriyorum kartan yakıt alıyor nakiti bana veriyor karta geri yatırıyorum.akaryakıt kampanyalarını kaçırmıyorum.

  22. Bulent dedi ki:

    Hayırlı cumalar

  23. Bulent dedi ki:

    Artık ağzının yerini biliyoruz markus

  24. doğan dedi ki:

    hakan bey hiç ürün almadan nası yapıyoruz.ben hala anlayamadım

  25. Ömer POSTALCI dedi ki:

    paypala yüklenen parayı neden teb matiklerden çekiyoruz. kart garantinin değil mi? başka bonus bankalardan çekilemez mi?

  26. hikmet dedi ki:

    nesrın hnm teb ve happy kart kapsıyormu acaba

  27. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Hikmet bey sadece garanti bankası bonus kredi kartları için dahildir.

  28. Anonim dedi ki:

    deniz bonus kampanyaya dahil değil mi?

  29. Serseri dedi ki:

    ING Bonus’tan 45 TL Yılbaşı Bonusu!
    Kampanyaya katılmak için ‘YILBASI’ yazıp, 2205’e SMS gönderin.

  30. Serseri dedi ki:

    tekstilbank(icbc)bonus Kampanyaya katılım için, YILBASI yazip 05327524404’e SMS gönderilmelidir

  31. deli dedi ki:

    Yorumlar cok paypal

  32. hint fakiri dedi ki:

    Sayın Hakan Ali çok biliyorsan bildiğin sende kalsın her bilinen heryerde söylenmez büyüklerin sana bu konuda manevi olarak yeterli eğitimde bulunmamış anlaşılan.istersen yaptığın mesleğin hilelerinide burdan yazayım ben olurmu?

  33. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Arkadaşlar bencil olmayın, verilen bilgiler bazı arkadaşların işine gelmemiş olabilir. Utanmadan bir de verilen bilginin silinmesini istemişler. Hiçbir yorum silinmeyecektir.

  34. hint fakiri dedi ki:

    Nesrin hanım Her verilen bilgi herkesin işine yaramayabilir.Hatta burdan verilen bilgi insanları zor duruma sokabilir.Örneğin bankaların çoğu şu anda sadece telefonda şifaen gelir beyanıyla kredi kartı limiti yükseltiyor.EE ben bunu burdan paylaştım ne olacak herkes duysun bilsin diyorsunuz ama bu bilgiyi burdan duyan kişi tutar güvenilirliğini kazandığı bir yakınının kredi kartını alır telefonla limitini yükseltir.Kullanır sonra ödemekte zorlanır.Hem kart sahibi hemde kullanan birbiriyle arası bozulur hoş olmayan durumlar yaşanır.EE nerde işine gelmemek nerde paylaşmanın faydası.Ben bunu demek istedim.Lütfen arkadaşlar herkes yaydığı bilginin sonuçlarınında olacağını düşünerek paylaşsın bu sonuçlar gün gelir sizide zorda bırakabilir.İki düşünün bir yazın sonra beddua almayın.

  35. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Beyefendi telefonla limit nasıl yükseltilecek? Benim bankamı yakınım arayacak şifremi girecek, müşteri temsilcisi ile konuşacak limitim yükseltilecek benim bundan haberim olmayacak sonra limitim yükseldi diye harcama yapacağım ve ödeyemeyeğim :) Konuyla hiçbir alakası yok. Paypal üzerinden harcamaların bazı bankalar tarafından market harcaması olarak kabul edilmesi birkaç bankaya özgü bir durum. Bu bankaların sistemindeki bu açık bir gün ortaya çıkacak. Siz diyorsunuz ki bunu paylaşmayın banka haberdar olmasın. Bunu birkaç kişi farketti diye bunlardan başkası kullanamasın düşüncesi çok yanlış. Biz burada öyle açıklar paylaştık ki 50-100 TL puanın hiçbir anlamı yok. Bu sitenin takipçileri 100 TL ödeme yapıp n11 üzerinden 250 TL alışveriş yaptı, yine bu sitede paylaşılan bilgiler sayesinde 1000 TL’lik ürünler sistem hatası sonucu 150 TL’ye alındı. Şimdi ben aman haberdar olmasınlar diye bunları paşlaşmayayım sadece ben yararlanayım. Kusura bakmayın bu platformun amacı paylaşmaktır.

  36. Anonim dedi ki:

    TEB Kampanyası Olmıcak Mı Bilgisi Olan Var mı

  37. erdem dedi ki:

    teb sayfasını hergun inceliyorum fakat ufukta bi kampanya yok gibi umarım cıkar 2 adet teb kartım var

  38. Anonim dedi ki:

    Teb kartınızı bkm ekspres e tanımlayın ilk otuz lira alışverişe 10+30 tl yani 40 lira puan kazanın ve hatta 20 lira daha dahi kazanabilirsiniz. Daha önce bkm üyeliğiniz olmamış ise tabi

  39. doğan dedi ki:

    Teşekkürler nesrin hanım.paypalı da böylece çözmüş oldum.

  40. ali onur koçarslan dedi ki:

    teb bonus kampanya başlattı nihayet sayfasında gördüm haber veriyim istedim teb bekleyenlere duyrulur :)

  41. ahmet tan dedi ki:

    O kampanyaya önlem alındı artık paypal kartlar geçersiz geçmiş olsun şom ağızlılara kapak olsun.
    üstüne banka cezai işeleme gidecekmiş

  42. Ömer POSTALCI dedi ki:

    migros paypal yüklemelerine 2.00 tl ücret alıyor bu nedir alınabilir mi?

  43. Hakan ali şahin dedi ki:

    Oo bakıyorum çarşı karışmış site diyor en iyi alışveriş hileleri ni sunmak,sununcada işine gelmeyenler oluyor muş sistem açığı farkedene kadar devam kullanmaya değil mi amacımız

  44. Anonim dedi ki:

    n11 geçerli değil…

  45. uğur dedi ki:

    hakan hocam migros harici teknosa ve d&r da da yükleme ücreti kaç tl bir de aynı gün içinde migros teknosa d&r 100 tl işlem yapılıp puan alınabilir mi.

  46. Ömer POSTALCI dedi ki:

    teb matiklerde para çekme işlemi onay vermiyor önlem alınmış olabilir mi?

  47. Serhat dedi ki:

    Seni Garanti Bankası İnternet ve Cep Şubesi’ni kullanmaya davet ediyorum! Hemen İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yap, bana ait F4114161 promosyon kodunu Ayarlar adımından “Promosyon Kodu Giriş” alanına gir, hem sen hem ben 10 TL kazanalım. Giriş için: http://www.garanti.com.tr/arkadasinigetir

  48. Bulent dedi ki:

    Bu kampanyaya sms ile katılabilmek icin hangi numaraya ne yazıp gönderiyorum bilen var mi ?

  49. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Bülent bey sms ile katılırsanız 45 TL kazanacaksınız, bonus flaş uygulaması yükleyip katılırsanız 60 TL kazanacaksınız. Uygulamayı yüklemek çok basit, telefon marketinize girip yükleyebilirsiniz.

  50. Bulent dedi ki:

    Denedik fakat olmadi

  51. Nesrin Özkaya dedi ki:

    İlginç, uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Şu günlerde Türkiye’de banka sitelerine saldırı var. Birçok banka sorun yaşıyor, bununla ilgili olabilir.

  52. hint fakiri dedi ki:

    Sayın hakan ali şahin ve nesrin hanım birkaç ay önce size haturlatmada bulunmuştum Anlamak istemediniz hatta yanlış anladınız buyrun burdan alın masak bu yaptıklarınızı takibe almış dikkat edin derim link http://www.sozcu.com.tr/2016/ekonomi/on-odemeli-kartlari-kullanana-teror-ayari-1143553/

  53. Anonim dedi ki:

    Hint fakiri kardeşim şimdi istedikleri kadar yüklesinler migroslardan.birde üstüne nakit avans çekim ücretini yesinlerde görsünler

  54. Hastel dedi ki:

    Şimdi yüklesinlerde birde nakit avans ücreti bindirsin bankada anlasısnlar

  55. Hint Fakiri dedi ki:

    Nesrin Hanım ve hakan ali bey cevap hakkınızı kullanmadınız Demekki herşeyi herkesin öğrenmesi uygun değilmiş .Herşeyin herkese yayılmasıda doğru değilmiş.Tamam bir açık keşfettiniz hayırlı olsun.Ama bunu herkese heryere reklam ederseniz tabikide bu durumu art niyetlide kullanan çıkıyormuş.örnekte olduğu gibi.Her ikinizdende ricam lütfen hayatınızın akışında yukarıda yazdıklarımı gözden geçirin geçirin ki başka insanların hatalarının vebaline ortak olmayın lütfen.

  56. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Cevap hakkımız? Neyin cevabı, verdiğiniz linkteki teröre karşı alınan kararla bizim ne ilgimiz var. Sanki terör amaçlı sistemi kullanıyorduk sonra farkedildi ve sistem engellendi. Anlamakta neden güçlük çekiyorsunuz, siz istiyorsunuz ki ortada bir açık var bunu sizden başkası öğrenemesin ki uzun süre kullanabilesiniz. Burada sizin yararlandığınız bir açıktan söz edilince hemen içinizdeki egoist insan ortaya çıktı. Sizin gibilerin fikirleri önemli değil bizim için, önemli olan burada bu sistemi görüp çok daha fazla insanın yararlanmasıdır.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.