Bonus gittigidiyor.com kampayasında 50 TL hediye

 • 22 Temmuz 2013
Bonus gittigidiyor.com kampayasında 50 TL hediye

Bonus kredi kartı sahipleri gittigidiyor.com adresinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL hediye bonus kazanma fırsatından yararlanıyor. Kampanya 23 – 30 Temmuz 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Detayları

 • 23 Temmuz 2013 – 30 Temmuz 2013 tarihleri arasında www.gittigidiyor.com’da tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL bonus kampanyası yapılacaktır.
 • Kampanya, tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tüm tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 50 TL bonus kazanabilecektir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 07 Ağustos 2013 tarihinden itibaren aynı kartla 20 Ağustos 2013 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde geri alınacaktır.
 • Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Türkiye Finans Happy,Burgan Bonus, ING Bonus, Tekstilbank Bonus kart sahipleri dahildir.
 • Miles&Smiles kredi kartları, American Express, Altın Bonus, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi’nin kampanyaya dahil olabilmesi için Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan “EVET GITTIGIDIYOR” yazıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderdikten sonra işlem yapması gereklidir.
 • %10 bonus kampanyası; “Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar” (Deniz Araçları, Otomobil, Motosiklet, Ticari Araçlar, Diğer Motorlu Araçlar kategorilerinde yer alan ürünler için) ve “Emlak” kategorileri dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. hasan dedi ki:

  öncelikle kampanyayı 20 dk önceden yayınladığınız için teşekkürler yalnız bir hatalı bilgi var garanti kartlarına bu kampanya şekerbank ve deniz bonusumla gram altın alacaktım lakin kampanya sadece garanti kartlarına lduğunu görünce vazgeçtim kampanya detaylarını düzeltirseniz güzel olur ve böyle bir site oluşturduğunuz için teşekkürler hergün bakıyorum sık kullanılanlarımda zaten..

 2. hasan dedi ki:

  kampanyadaki bankalar bugün itibariyle genişletildi..

BİR YORUM YAZ