Bonus gittigidiyor %10 hediye bonus kampanyası -altın dahil-

  • 17 Kasım 2012
Bonus gittigidiyor %10 hediye bonus kampanyası -altın dahil-

Sanal alışveriş sitesi gittigidiyor.com adresinde bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 250 TL ve üzeri alışverişlerde %10 hediye bonus fırsat sunuluyor. Kampanya 17 – 23 Kasım 2012 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyayı diğer puan kampanyalarından ayıran önemli özelliği altın alımlarında geçerli olması. Cumhuriyet altını ya da gram altını 6 taksitle bonus ile alabilir ve alışverişiniz tutarında %10 puan kazanabilirsiniz. 1000 TL tutarında altın alarak 100 TL bonus kazanabilirsiniz.

Kampanya detayları

  • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Şeker Bonus, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, TFKB Happy Card, Tekstilbank, PTT Bonus, Abank Bonus ve Eurobank Tekfen kartlar dahildir.
  • Flexi’nin kampanyaya dahil olabilmesi için “EVET GITTIGIDIYOR” yazıp kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS gönderdikten sonra işlem yapılması gereklidir.
  • Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 28 Kasım 2012 tarihinden itibaren aynı kartla 10 Aralık 2012 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus kullanılmadığı takdirde geri alınacaktır.
  • Kampanya; , “Seyahat”, “Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar” ve “Emlak” kategorileri dışında tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aydın dedi ki:

    mhb.. ben gıttıgıdıyor dan bı urun aldım. 16 04 2013 tarıhınde kampanya bıttı madem hala neden gıttıgıdıyor sıtesınde tam alıs verıs yapıcakken kampanya cıkıyo bende bu kampanyadan yaralanmak ıcın alıs verıs yaptım

BİR YORUM YAZ