Bonus intersport kampanyası 250’ye 50 TL hediye

  • 12 Eylül 2015
Bonus intersport kampanyası 250’ye 50 TL hediye

Bonus kredi kartı sahipleri dünyanın en büyük spor ürünleri zinciri intersport mağazalarından yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde yine intersportta geçerli olacak 50 TL bonus kazanıyor. Kampanya 28 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya müşteri bazındadır.
  • Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL Intersport bonus kazanabilir. 50 TL Intersport bonus kampanyanın geçerli olduğu Intersport mağazalarında kazanılacak, 30 Eylül 2015 tarihine kadar sadece Intersport mağazalarında kullanılabilecektir.
  • Erzurum ve www.intersport.com.tr Intersport Mağazaları kampanyaya dahil değildir.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.50 TL Intersport bonus kampanyasına sadece tüm Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard, Bonus Genç, Bonus Flexi, Flexi (sms ile) dahildir.50 TL Intersport Bonus kampanyasına, American Express Card, Miles&Smiles kredi kartları, Deniz Bonus ,TEB Bonus, Şeker Bonus ,ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, PTT Bonus, Bonus Business, Miles&Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card dahil değildir.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından ” EVET INTERSPORT” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti Pos’undan geçmelidir.
  • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
  • FLEXİ , Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin bankaya kayıtlı cep telefon numaralarından ” EVET INTERSPORT” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. İşlemler Garanti Pos’undan geçmelidir. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ