Bonus kart Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş, Tekzen kampanyası 2017

 • 19 Haziran 2017
Bonus kart Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş, Tekzen kampanyası 2017

Bonus kredi kartı sahipleri bu hafta ÜYE Arçelik, Beko, Teknosa, Yataş, Tekzen mağazalarından yapacakları 750 TL ve üzeri alışverişlerinde 50 TL değerinde bonus kazanacak. Garanti bankası bonus sahipleri bonus flaş uygulaması üzerinden kampanyaya 19-21 Haziran 2017 tarihleri arasında katılabilir.

Garanti Bankası POS’undan Bonus kartlarla yapılacak 750 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.

Kampanya kapsamında aynı gün aynı mağazada / aynı web sitesinde yapılacak alışverişlerin sadece ilki ödül kazandırır.

Sanal kartlar, ek kartlar ve ilgili markaların web sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama üzerinden ilk alışverişten önce “Hemen Katıl” butonunu tıklamaları gerekmektedir.

BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Kampanyadan sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus; ParaCard’lar ekstra bonus kazanabilir.

Kazanılan bonus 25 Haziran tarihinde kartlara yüklenecektir. 5 Temmuz’a kadar kullanılmayan bonus, 6 Temmuz 2017’de geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. FİKRİ dedi ki:

  BU KAMPANYADAN TEB BANKASININ TEB BONUS KREDİ KARTIDA FAYDALANABİLİYORMU ACABA BİLEN VARMI ARKADAŞLAR.

 2. Ms dedi ki:

  Sadece bonus flaş üzerinden katilim varsa başka banka bonus karti kampanyaya katilamaz. Bu kampanyada da yalnizsa bonusflaştan katilim saglanabiliyor

 3. kampanyasever38 dedi ki:

  nesrin hanım eklerseniz:
  garanti bonus 21 haziran saat 21 e kadar üye e ticaret satıcılarından yapılacak 210 tl 21 bonus puan verecek. kampanyaya katılım bonus flaş tan yapılacak.

 4. ERTUĞRUL dedi ki:

  ALTIN OLUYORMU

BİR YORUM YAZ