Bonus kart eğitim harcamalarında 6 taksit ve 3 ay erteleme fırsatı

  • 24 Ağustos 2013
Bonus kart eğitim harcamalarında 6 taksit ve 3 ay erteleme fırsatı

Bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 24 Ağustos – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında Eğitim sektöründen yapacağınız harcama ödemelerinizde bonusa özel 6 taksit veya 3 ay erteleme kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 23 Ağustos – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında eğitim kurumları sektöründe faaliyet gösteren ve kampanyaya katılan Bonus üye işyerlerinde 300 TL ve üzeri peşin işlemlerde veya taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
  • Kampanya boyunca bonus üyeişyerlerinden yapılan 300 TL ve üzeri tek çekim işlemler en fazla 6 taksite bölünecek veya 3 ay ertelenecek , 300 TL ve üzeri taksitli işlemlerde ise maksimum taksit sayısı 12 olup, 2-6 taksit arası +6, 7 taksitte +5, 8 taksitte +4, 9 taksitte +3, 10 taksite +2, 11 taksite +1 taksit eklenecektir veya 3 ay ertelenecektir.
  • +6 taksit veya 3 ay erteleme 2 ile 6 arası seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir.
  • Bonus, American Express, Shop and Miles, Miles and Smiles Kredi kartı, Money Visa, Shop and Miles, Miles&Smiles kredi kartı, Denizbank, TEB, ING, Eurobank Tekfen Bonus, Şekerbank Bonus Card’lar, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB), Happy Card, Bonus Business, Ticari Kartlar dahildir.
  • Flexi’nin tek çekim işlemlerden yararlanabilmesi için 3340’a “EVET EGITIMPSN” keyword ve kartın son 6 hanesi ile SMS atılması , +6 taksit kampanyasından yararlanabilmesi için 3340’a “EVET EGITIM”keyword ve kartın son 6 hanesi ile SMS atılması gerekmektedir. gerekmektedir.Bonus Flexi Kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Flexi için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.Kampanya sadece tek ve taksitli işlemlerde geçerli, ekspres limit işlemlerinde geçerli değildir
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.