Bonus kart genel her 100 TL’ye 10 TL hediye 1-29 Şubat 2016

 • 29 Ocak 2016
Bonus kart genel her 100 TL’ye 10 TL hediye 1-29 Şubat 2016

Bonus özellikli garanti, teb, ing ve denizbank kredi kartı sahiplerine özel Şubat kampanyasında giyim, elektronik ve çiçek sektörlerinden yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya 1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için harcama öncesinde Bonus Flaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya KAZAN yazarak 3340’a SMS gönderebilirsiniz. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri ilk harcamadan önce EVET KAZAN yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a gönderebilirsiniz.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya Bonus Flaş uygulamasıyla katılanlara özel, 14 Şubat’ta restoran harcamalarının %20’si kadar bonus verilecektir.
14 Şubat gününe özel sunulan restoran kampanyası sadece Garanti POS’larında geçerli olup, bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Sevgililer günü kampanyası müşteri bazındadır ve her müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
Sevgililer günü kampanyasına Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılan müşteriler, Bonus Flaş’a özel restoran kampanyasından da ayrıca yararlanarak ekstra 50 TL bonus kazabilirler.
Sevgililer günü kampanyasına Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının Garanti Bankası sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır. Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL’dir.
Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  bu ne biçim kampanya hani market hani benzinlik çok kötü kampanya iptal olsun

 2. Emin dedi ki:

  Başlıkta “genel her 100 TL’ye” deniliyor, içerikte “giyim, elektronik ve çiçek sektörlerinde her 100 TL’ye” deniliyor bunun hangisi doğru?

 3. Emin dedi ki:

  Detay bilgilerde sadece Garanti Bankası kartları için kampanya katılımının nasıl yapılacağının bilgisi verilmiş. Denizbank, TEB ve İNG Bank için kampanya katılımının nasıl yapılacağının bilgisi paylaşılmamış.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bonus genel derken banka bağımsız bonus kredi kartları anlamında kullanılmış.

 5. cumali dedi ki:

  böyle kampanya mı olur garanti kullanmıyacağız market benzin yok

 6. Anonim dedi ki:

  protesto ediyoruz. alış veriş yapmıyoruz o kadar

 7. Anonim dedi ki:

  Sevgililer gününün marketten hediye alınamaz mi yada tatile gidilmesi için akaryakıt kullanilamazmi

 8. mehmet dedi ki:

  cok sacma olmuş 3 tane sektor dahıl edılmış onlarda luzumsuz sektor..hıç boyle bı kampanya yapmasada olurmuştu..bıde bonus pos u zorunlulugu var

 9. Anonim dedi ki:

  dandik bir kampanya

 10. koçarslan dedi ki:

  garanti bonusu protesto ediyorum benim aalacağım çiçek 100 tl geçmez ayrıca beyaz esya satan yerler elektronik olmayıp dayanıklı tüketim malları olarak geçirilmiş anlıcağınız en vasat kampanya bonusun kampayası cıktı uzun süre kullanmıcam seni bonus kart

 11. erdinç h dedi ki:

  yok arkadaş güvendğimiz i bonusa kar yağmış puan vermemek için kampanyayı daraltmış hiç yapmasaymış iyiyimiş hediyeyi önceden ucuza alır kurtulurdum şimdi zam da yapmışlardır

 12. artık anti bonusum dedi ki:

  ayakkabı kozmetik kuyumcu sektörleri yok mu oldu yoksa sadece çiçekçi ve restoran mı iş yapıyor o gunlerde sırf kampanya cıkar die hedeiyemi subata kadar erteledim başka kampanyayı kacırdım cok pişmanım bari uye sartı koymasaynızı bonus kart

 13. Anonim dedi ki:

  Denizbank kampanyaya dahil değil. Yok eğer dahil diyorsanız nasıl katılım sağlanacağını yazın da katilalim. Dahil değilse de içerikten kaldırın.

BİR YORUM YAZ