Bonus kart gittigidiyor kampanyası 100 TL hediye 1-15 Ekim 2016

 • 29 Eylül 2016
Bonus kart gittigidiyor kampanyası 100 TL hediye 1-15 Ekim 2016

Bonus kredi kartı sahiplerine özel kampanyalar sürüyor. Online alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden bonus kartınızla yapacağınız 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 tL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya bu ay 1-15 Ekim 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Harcama öncesi bonus flaş ile katılım sağlanmalıdır. Diğer başvurularda 50 TL eksik bonus kazanılacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya katılmak için, Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahibiyseniz harcama yapmadan önce “Bonus Flaş” uygulamasındaki ”Hemen Katıl” butonunu tıklayın. Ayrıca, GITTIGIDIYOR10 yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahibiyseniz 3280’e, TEB Bonus sahibiyseniz 4616’ya, Şeker Bonus sahibiyseniz 7353’e, ING Bonus sahibiyseniz 2205’e, ABank Bonus sahibiyseniz 4055’e ve ICBC TURKEY Bonus sahibiyseniz 05327524404’e kredi kartınızın kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS göndermelisiniz. SMS gönderiminin harcama yaptığınız kartın kayıtlı olduğu cep telefonundan yapılmalıdır. PTT Bonus kullanıyorsanız SMS ile katılım gerekmemektedir. Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahibiyseniz kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce, kredi kartınıza kayıtlı cep telefonu numarasından EVET GITTIGIDIYOR10 yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeniz gerekmektedir. SMS Banka sistemine ulaştıktan sonra bir onay SMS’i alacaksınız. Onay SMS’i aldıktan sonraki harcamanız kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
Kampanyaya başarılı bir şekilde katıldığımı nasıl anlarım?
SMS ile kampanyaya katıldığınızda “BONUS İLE GITTIGIDIYOR”DA BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ: www.bonus.com.tr” şeklinde bir onay SMS’i alacaksınız. Kampanya koşullarına uygun harcama yapığınızda ise; “TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR’DA YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 25 TL BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 23-30 AGUSTOS 2016 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ. www.bonus.com.tr” veya “TEBRIKLER. GITTIGIDIYOR?DA YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN 50 TL BONUS KAZANDINIZ.BONUSUNUZU 20-30 EKİM 2016 ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.www.bonus.com.tr” şeklinde SMS alacaksınız.
Kampanyadan kimler yararlanabilir?
Kampanya banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 100 TL Bonus kazanabilir.
Hangi kredi kartları ile kampanyaya katılabilirim?
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari kartlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.Sanal kart ile kazanılan bonuslar, sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına yüklenecektir.
Kampanyaya hangi kredi kartları dahil değildir?
Türkiye Finans Happy Card, Deniz Bonus Ticari kartlar, Şeker Bonus Ticari kartlar, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Ticari kartlar, TEB Bonus Ticari kartlar, ING Bonus Ticari kartlar, Burgan Bank Bonus, Burgan Bonus Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, debit kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya dahilinde kazandığınız bonus, 20-30 Ekim 2016 tarihleri arasında, bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 31 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır. Bonus yüklemesi için, yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
Kampanyaya katılım SMS ücreti ne kadar?
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS”leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
Bonus kampanyası hangi kategorilerde geçerli değildir?
Kampanya; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorilerinde yapılan işlemlerde geçerli değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Mehmet ali dedi ki:

  Deniz bonus internet kampanyası ile birleştirsek olurmu acaba

 2. Mamuş dedi ki:

  Oldu canim

 3. Mehmet ali dedi ki:

  Deniz market deniz internet deniz taksit deniz g gidiyor kampampayaları kombo oluyor test edildi onaylandı
  4 kampanya birleşti ilgilenenlere arkadaşlar

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mehmet Ali bilgi için teşekkürler 4’lü kombo görmemiştim kredi kartında :)

 5. Anonim dedi ki:

  Mehmet Ali bey dörtlü komvo hakkında bilgi verebilir misiniz deniz taksit kampanyası nedir

 6. Mehmet ali dedi ki:

  Yüz yazıp 3280 gönderilen market kamp
  Puan yazıp 3280 gönderilen her 150 tl taksitli alış verişe 10 tl
  %20 internet kampanyadı malum
  Gittigidiyor10 yazıp 500 e 25 tl puan alıyoruz
  500 tl ye 145 tl alıyoruz
  Denizbank farkı diyelim

 7. Mehmet ali dedi ki:

  Kampanyabul deniz taksit kampanyası mevcut arkadaşlar

 8. Mehmet ali dedi ki:

  Nesrin hn ayrıca deniz bonus internet% 20 kampanyasına 2 kartla katıldım 2 side 100 yl indirim verdi afilli ve deniz bonus arkadaş denemiş 2-3 farkaetmiyor hepsine 100 er tl indirim veriyor int şubeden kontrol edildi indirimler yansıdı

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mehmet Ali bey bilgi için teşekkürler, işte bu şekilde birbirimize yardımcı olursak çok yararlı olacaktır. Emeğinize sağlık.

 10. Anonim dedi ki:

  Mehmet Ali bey 750 tl harcama yapılsa taksitliden 50 verir mi 10 tl mi veriyor

 11. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Taksitli kampanyasında farklı günlerde tek seferde her 150 TL’ye 10 TL veriliyor. 750 TL harcamada 10 TL kazanırsınız.

 12. Anonim dedi ki:

  YÜZ yazısının çeşitli versiyonlarını yazaip 3280 e 8 defa mesaj attım mesaj hatalidir uyarısı geldi bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

 13. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hangi bankanın kartı?

BİR YORUM YAZ