Bonus kart kira gelir vergisi ücretsiz 3 taksit kampanyası

  • 01 Mart 2017
Bonus kart kira gelir vergisi ücretsiz 3 taksit kampanyası

Bonus kredi kartı sahipleri kira gelir vergisi ödemelerini ücretsiz 3 taksitle yapabilecek. Siz de gib.gov.tr üzerinden verginizi ödeyebilirsiniz. Kampanya 1-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • gib.gov.tr’den, BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay’le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerine 4 taksit sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilir.
  • 3 Taksit Kampanyasından; Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Flexi, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business, EASY, Şekerbank Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, ING Bonus ticari kart, ABank Bonus ticari kart sahipleri yararlanabilir.
  • 4 Taksit Kampanyasından ise; GarantiPay ile ödeme yapılması durumunda sadece Garanti Bankası kart sahipleri yararlanabilir.
  • BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay’le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerinde işlem esnasında tek çekim(peşin) olarak gerçekleştikten sonra kampanya şartlarını sağlayan ödemeler gün sonunda taksitlendirilecektir.
  • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile GarantiPay’i seçerek BonusFlaş üzerinden ödeme yapabilir ve 4 taksit fırsatından yararlanabilirler. Tüzel müşteriler için gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirilen ödemelere ücretsiz 3 taksit sunulacaktır.
  • Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.