Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus kart mobil ödeme kampanyası 20-31 Temmuz 2019

 • 22 Temmuz 2019
Bonus kart mobil ödeme kampanyası 20-31 Temmuz 2019

Garanti bonus kredi kartı sahipleri cep telefonları ile bonus flaş uygulaması üzerinden mobil ödeme yapabiliyor. Telefonunuzu pos cihazına yaklaştırıp kolayca ödeme yapabiliyorsunuz. Bonus kart mobil ödeme kampanyası kapsamında bu ay 20-31 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapacağınız her 25 TL ve üzeri ödemede 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL hediye bonus fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyadan kazanılan bonusları 3-12 Ağustos 2019 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Herkese uğramayan kampanya malesef:(

 2. Anonim dedi ki:

  Evet bana da gözükmüyor

 3. Kartkolik dedi ki:

  Kisiye özel kampanyadir

 4. Mehmet dedi ki:

  Bonus kart mobil ödeme kampanyası 20-31 Temmuz 2019 Diye bilgilendirme paylaşımı yapıyorsunuz yanlış harcama yaptırıyorsunuz lütfen insanlar size güvenerek harcama yapıyor ama siz olmayan bir kampanyayı varmış gibi reklamını yapıp insanları kandırıyorsunuz bu nasıl bir lakayitlik anlamış değilim varsa da yoksada böyle bir kampanya önce bankadan teyit edin sonra yayınlayın bankayı arıyoruz böyle bir kampanyamız bulunmuyor bilgisi veriliyor sizin hemen bu kampanya reklamı bilgilendirmesini acilen kaldırıp yanlışlık olmuş deyip özür dilemeniz gerekiyor size güvenip 2 defa harcama yaptım baktımki hiçbir kampanya harcama mesajı almıyorum bankayı arayınca kampanya olmadığını öğrendim.

 5. Ali dedi ki:

  iPhonu olanlar yapamıyor mu

 6. Onr dedi ki:

  Sayın Mehmet, kampanya benim bonus flash da mevcut. Sanırım garanti kişiye özel olarak bir kampanya yapmış ki zaten garanti iyice saçmalamış durumda. Ayrıca garanti özellikle kampanyaya katılmadan hiçbir bonusu vermez. Aklınıza bulunsun bonus flash üzerinden kampanyaya katılım yapmadan bonus verecek diye harcama yapmayın.

 7. Mehmet dedi ki:

  Önerileriniz için çok teşekkür ederim lakin bu bonusun mobil ödeme kampanyası kişiye özelse KAMPANYABUL sitesinde herkese açıkmış gibi yayınlanmasın KİŞİYE ÖZEL diye paylaşım yapılması gerekirdi Boşuna gereksiz harcama yaptım.

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Mehmet kişiye özel yazmama gerek yok. Bonus flaş uygulamanızda görünüyorsa katılırsınız yoksa zaten kampanyaya nasıl katılacaksınız.

 9. Engin dedi ki:

  Arkadaşlar Bonusflashta bu kampanyada yok maalesef

 10. Cengiz dedi ki:

  Arkadaşlar haksızlık etmeyin, bu site sayesinde kampanyadan haberim oldu ve bonus flaştan katıldım. Teşekkürler emeğiniz için

BİR YORUM YAZ