Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus kart mobil ve temassız ödemede 30 TL hediye 1-30 Haziran 2020

 • 01 Haziran 2020
Bonus kart mobil ve temassız ödemede 30 TL hediye 1-30 Haziran 2020

Bonus kredi kartı sahipleri mobil ödeme veya temassız olarak üye iş yerlerinden yapacakları 30 TL ve üzeri her 2. harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde bonus kazanacaklar. Kampanyaya 1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında bonus flaş uygulamasından katılabilirsiniz.

Kazanılan bonuslar 3 Temmuz tarihinde yüklenecek ve 18 Ağustos 2020 tarihine kadar kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  World puan mı :))

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Zevkle ekleriz AbdllhY, çok güzel kampanya %10 çok iyi.

 3. AbdllhY dedi ki:

  sağolun sn Nesrin Özkaya Hanım :)

 4. Anonim dedi ki:

  Bi bu garanti üye iş yeri istiyor nerden bulacagız üye iş yerini diger post cıhazlarını kabül etmiyor.

 5. AbdllhY dedi ki:

  sn Anonim 04 Haziran 2020, 23:00 galiba şaka yapıyorsunuz!!! bonus ülkemizde en çok posu bulunan banka faydalarından biridir, A101, Şok, Bim, Migros ve Carrefourların hemen hepsinde (benim tecrübem hepsi de ifademde yanılma payını da içine koydum) kullanabilirsiniz tek istisna Migros henüz Garanti ile Mobil ödeme konusunda anlaşmadığı için mobil ödeme (NFC ile Cep telefonunu okutarak) yapamamaktayız ancak onda da fiziki kredi kartının temassız özelliğiyle bu sorun aşılmakta, sadece mobil ödemeden fazladan kazanabilecek fayda gerçekleşmez..Eğer tabii dağın başında değilseniz en azından Türkiyede her ilçede A101 bulunmakta ve A101 lerde bonus posu bulunmakta…. Ha birde yanlış anlamazsanız POST(tüyleri alınmamış durumdaki hayvan derisi) DEĞİL POS (Pos Cihazları alınan mal ya da hizmet karşılığında yapılan ödemenin banka kartı ya da kredi kartı ile yapılmasını sağlayan işletmelerin kullandığı tahsilat aracıdır. POS İngilizce “Point of Sale” kelimesinin baş harflerinden gelir. Türkçe karşılığı satış noktasıdır) cihazıdır….

 6. İzzet dedi ki:

  Sayın AbdllhY, Migros’ta Garanti pos var ve mobil ödeme gerçekleşmede.Ki bu mobil ödemeyi 2019 Kasım ayından beri uygulamakta (marta kadar çok aylık 50tl veriyordı) ve ben en çok Migros’ta kullanıyordum.Bende Garanti merhaba Amex kredi kartı her yerde geçmediği halde. Mahallede A 101 vardı pos cihazı eski olduğu için kullanamıyorum.
  Bu biraz iş yeri pos makinesi ile ilgili.

 7. AbdllhY dedi ki:

  sn İzzet ben Adana’da (yeni pos cihazı geldiğinden beri mobil ödeme migrosların hiçbirinde yapamamaktayım) ve konuyu şikayet platformlarına da taşıdım en son 1 ay kadar önce migrostan şikayet dönüşü bu şekildeydi ondan sonrada denemedim inşallah anlaşma sağlanmıştır garantiyle bilginiz için teşekkür ederim…

BİR YORUM YAZ