Bonus kart petrol ofisi akaryakıt kampanyası 150₺ hediye 1 Ekim-15 Kasım 2023

  • 02 Ekim 2023
Bonus kart petrol ofisi akaryakıt kampanyası 150₺ hediye 1 Ekim-15 Kasım 2023

Bonus kredi kartı ayın en iyi akaryakıt kampanyasını duyurdu. Bonus üyesi yani garanti posu olan Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 4 adet 500₺ ve üzeri harcamada 150₺ bonus kazanacaksınız. Kampanyaya bonus flaştan katılmalısınız ve ödemelerden biri mobil veya qr kodla yapılmalıdır.

Kampanya 1 Ekim-15 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyada yapılan 4 defa 500 TL ve üzeri işlemler 130 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 140 TL bonus kazanacaktır.
Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 500 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için “Hemen Katıl” butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için “POAS” yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 130 TL bonus/indirim, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 140 TL bonus kazanabilir.
Kazanılan bonus’lar, 20 Kasım-20 Aralık 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.
20 Aralık 2023 tarihinden sonra kullanılmayan bonus’lar geri alınacaktır.
Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 01 Ekim-15 Kasım 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
Garanti Bonus’lar, Flexi, Money, diğer banka Bonus kartları, Paracard, Bonus Busines, Easy kartlar ve ek kartlar dahildir.
Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Ekspress kredi kartları, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
ING Bonus Business, Alternatif Bonus, Alternatifbank Bonus Business dahildir.
FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için BonusFlaş uygulamasındaki “Nerede” butonuna tıklayabilirsiniz.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartlarıyla BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılabilirler. Tüzel müşteriler şirket yetkilisi aracılığıyla kampanyaya katılabilirler.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “POAS” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x