Bonus kart Petrol Ofisi kampanyası 4×100’e 40 TL hediye 16 Ağustos – 30 Eylül

  • 16 Ağustos 2016
Bonus kart Petrol Ofisi kampanyası 4×100’e 40 TL hediye 16 Ağustos – 30 Eylül
Bonus kredi kartı sahipleri üye Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından yapacakları alışverişlerde 40 TL kazanıyor. Kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 4 adet 100 TL ve üzeri harcamada 40 TL değerinde bonus kazanacaksınız. Kampanyaya bonus flaş üzerinden katılabilirsiniz. Diğer yollarla yapılan başvurularda 30 TL değerinde bonus hediye edilecektir.
Kampanya 16 Ağustos – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Kampanya Ayrıntıları
-Kampanyada yapılan 4 defa 100 TL ve üzeri işlemler 30 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 40 TL bonus kazanacaktır.
-Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 100 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
-Kampanya müşteri bazındadır SMS ile katılanlar en fazla 30TL bonus/indirim, Bonus Flaş ile katılanlar en fazla 40TL bonus/indirim kazanabilir.
-Kazanılan bonus, 7-17 Ekim 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır. 18 Ekim 2016 sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
-Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 7-17 Ekim 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFISI istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
-Kampanyaya Bonus, Flexi, Money , Paracard, diğer banka Bonus kartları (Burgan Bonus, Şeker Bonus, Fibabanka Bonus ve PTT Bonus Hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
-Miles&Smiles Kredi kartları, Şeker Bonus, Burgan Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, Teb Bonus Business, Şeker Bonus Business, ING Bonus Business, Burgan Bonus Business, Fibabanka Bonus Business ve PTT Bonus dahil değildir.
-Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
-Bonusnet bankalarına ilişkin ticari ve bireysel kart katılım bilgilerine detaylı olarak bonus.com.tr’den ulaşabilirsiniz.
-Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olanlar, ilgili tüm kartlarıyla dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından başvuru yapmalıdır.
-BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
-Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “POAS” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
-Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Petrol Ofisi istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
-Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL dir.
-Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
-Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
-İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
-Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
-Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    bu kampanyaya denizbank parakart dahil mi acaba

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Para card dahil değildir. Sadece kredi kartları dahildir.

  3. Anonim dedi ki:

    Çok teşekkür ederim Nesrin Hanım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.