Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus kart ramazana özel market kampanyası 9 Nisan – 16 Mayıs 2021

  • 09 Nisan 2021
Bonus kart ramazana özel market kampanyası 9 Nisan – 16 Mayıs 2021

Bomıs kredi kartı ramazan ayına özel market kampanyası kapsamında üye marketlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri her 2. alışverişte 20 TL olmak üzere toplamda 100 TL bonus hediye edecek. Kampanya 9 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan bonusları 19 Mayıs – 19 Haziran 2021 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Bonus üye iş yeri marketlerde yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplam 100 TL bonus verilecektir.
Kampanyaya dahil iş yerleri için tıklayın.
Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business , Bonus Business American Express ve Easy dahildir.
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ın tıklanması ya da KAZAN yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
Kampanyaya ek kart, sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 100 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET KAZAN yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
19 Haziran’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Diğer banka Bonus kartlarının katılım detaylarına bankaların kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ