Bonus kart taksitle kira geliri vergisi ödeme kampanyası

  • 23 Mart 2016
Bonus kart taksitle kira geliri vergisi ödeme kampanyası

Bonus kredi kartı sahipleri kiraya verdikleri gayrimenkuller için ödemekle yükümlü oldukları kira gelir vergisi ödemelerini gib.gov.tr üzerinden 3 taksitle ödeyebilecek. Kampanya kapsamında yapılan tek çekim ödemeler ektreye 3 taksit olarak yansıyacaktır. Bonus flaş ile garantipay ile yapılan ödemelere 5 taksit fırsatı sunulacaktır. Kampanya 10 Nisan 2016’ya kadar devam edecektir.

Kampanya Ayrıntıları

  • gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirilen Kira Geliri Vergisi ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
    gib.gov.tr’den, BonusFlaş Uygulaması kullanarak, GarantiPay’le yapılan Kira Geliri Vergisi ödemelerine 5 taksit fırsatı sunulacaktır. GarantiPay ile ödeme seçimi yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait bir bildirimden ya da “Ödemeler” bölümünden GarantiPay seçimi yapılarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ödeme gerçekleştirilebilir.
  • 3 taksit kampanyasından; Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Amex, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, Amex, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Amex Business, EASY, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri yararlanabilir.
  • 5 taksit kampanyasından ise; GarantiPay ile ödeme yapılması durumunda sadece Garanti Bankası kart sahipleri yararlanabilir.
  • GarantiPay ile ilgili detaylar ve ödeme akışına ulaşmak için: https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx
    Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ