Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus kart vergi borcu ödemesine 100 TL hediye 19-31 Mart 2021

  • 21 Mart 2021
Bonus kart vergi borcu ödemesine 100 TL hediye 19-31 Mart 2021

Bonus kredi kartı sahiplerine özel yapılandırılmış vergi borcu kampanyasında 1500 TL ve üzeri ödemelerinizde 100 TL değerinde bonus kazanacaksınız. Kampanyaya bonus flaş uygulamasından 19-31 Mart 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kampanya  ivd.gib.gov.tr üzerinden yapacağınız ödemelerde geçerlidir.

Kampanya yalnızca ivd.gib.gov.tr adresi üzerinden yapılacak yapılandırılmış vergi borcu taksiti ödemelerinde geçerlidir.
Kampanyadan Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Bonus American Express, Bonus Business, Bonus Business American Express, Dragon Bonus Business kart sahipleri faydalanabilir.
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da VERGI yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
Kampanyaya Bonus sanal kartlar ile yapılan işlemler dahildir.
Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
30 Nisan’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 9,99TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET VERGI yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
BonusFlaş üzerinden ödeme sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.
Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
Garanti Bankası’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ