Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus kart yapı market kampanyası 1-30 Eylül 2021

  • 14 Eylül 2021
Bonus kart yapı market kampanyası 1-30 Eylül 2021

Bonus kredi kartı yeni yapı market kampanyasında yapacağınız her 750 TL ve üzeri harcamada 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL bonus hediye edilecektir. Kampanyaya 1-30 Eylül 2021 tarihleri arasında bonus flaştan katılabilirsiniz.

Kampanyaya 3 Ekim – 3 Kasım 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
Kampanya kapsamında ticari kredi kartıyla ikinci harcamayı yapan esnaf ve KOBI üye işyeri olan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 25 TL bonus verilecektir.
Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 75 TL bonus kazanabilir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.
Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business ve Easy dahildir.
GarantiOne Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ın tıklanması ya da YAPIMARKET yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
Kazanılan bonuslar müşterinin en çok kazanan kartına yüklenecektir.
Kazanılan bonuslar 3 Ekim – 3 Kasım 2021 tarihleri arasında kullanılabilir. 3 Kasım’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 4,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET YAPIMARKET yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ