Bonus kartla beyaz eşyada +8 taksit 2 ay erteleme kampanyası

 • 04 Haziran 2013
Bonus kartla beyaz eşyada +8 taksit 2 ay erteleme kampanyası

Bonus kredi kartı sahipleri fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor. Bonus kart ile 30 Haziran 2013 tarihine kadar yapacağınız beyaz eşya alışverişlerinde +8 Taksit ve 2 ay erteleme kolaylığı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 01 -30 Haziran 2013 tarihleri arasında bonus program üyesi markaların yetkili bayilerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde 2 – 4 arası taksitlere +8 taksit eklenecek ve 4 ay ertelenecek,
 • Kampanyadan yaralanabilmek için üye işyerine +8 taksit ve 4 ay erteleme seçeneğinden yararlanmak istendiği belirtilmelidir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles, Shop&Miles Business, Garanti American Express, Denizbank Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus ve Bonus Business kartlarla yapılan alışverişler dahildir.
 • Kampanyaya Mail Order ve Sanal POS’lar dahildir.
 • Ekspres Limit, American Express Business (Ticari ), Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET BEYAZESYA” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340’a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
 • Kampanyaya dahil olan işlemlerin kart hamili slip nüshasında “TEBRİKLER! KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ.” şeklinde bir mesaj çıkacaktır.
 • Erteleme istemeyen kart kullanıcıları için; sadece +8 taksit seçeneği isteğe bağlı olarak uygulana bilmekte. Bu talebinizi üye işyerindeki görevliye bildirerek sadece +8 taksitten veya daha küçük ilave taksitten yararlanabilirsiniz.
 • Kampanyanın geçerli olduğu beyaz eşya markaları:Arçelik, Beko, Altus, Ariston, Vestel, Regal, Electrolux, Miele, Tefal, Arzum, Uğur Soğutma
 • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: ” TAKSIT 6 ” şeklinde) 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için OTELE yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: ” OTELE 3 ” şeklinde) 3340’a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ