Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus karttan 1000 TL hediye kampanyası 1 – 31 Mart 2020

 • 02 Mart 2020
Bonus karttan 1000 TL hediye kampanyası 1 – 31 Mart 2020

Bonus kredi kartı kazandırmaya devam ediyor. Bonus ile Mart ayında yapacağınız her 10 TL alışverişte 1 çekiliş hakkı kazanarak 1000 TL kazanan 1000 kişiden biri olabilirsiniz. Bonus çekiliş kampanyası 1 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Yapacağınız her 10 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı kazanın, kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile 1000 TL bonus kazanan 1000 kişiden biri olma şansınızı arttırın.
Üstelik Bonus Gold ile yapılan harcamalar 2 kat, Bonus Platinum ile yapılan harcamalar 3 kat daha fazla çekiliş hakkı kazandırıyor.
Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 20.02.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.1678 sayılı izni ile 01.03.2020(Saat:00.01)-31.03.2020(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Garanti BBVA’ya ait Bonus Classic, Bonus Gold, Bonus Platinum kredi kartı ile 10 TL ve katları tutarında alışveriş yapan (her 10 TL’lik Bonus Classic, Bonus Flexi, Flexi ,Bonus Genç ve Bonus Sanal kredi kartı alışverişine 1, Bonus Gold, Altın Bonus kredi kartı alışverişine 2, Bonus Platinum, Bamex, Bonus Business kredi kartı ve Bonus Business sanal kredi kartı alışverişine 3 çekiliş hakkı) Garanti BBVA bireysel müşterileri kampanyaya katılacaklardır.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Garanti BBVA’ya ait Money Bonus Classic, Money Bonus Gold, Money Bonus Platinum kredi kartı ile 10 TL ve katları tutarında alışveriş yapan (her 10 TL’lik Money Bonus Classic kredi kartı alışverişine 1, Money Bonus Gold kredi kartı alışverişine 2, Money Bonus Platinum kredi kartı alışverişine 3 çekiliş hakkı) bireysel Garanti BBVA müşterileri kampanyaya katılacaklardır.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.
Kampanya kapsamında Paracard ile yapılan harcamalar dahil edilmeyecektir.
Kampanyaya tüzel müşteriler dahil değildir.
Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.
Kampanyaya yurtiçinde ve yurtdışında yapılan harcamalar dahildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Çekiliş 14.04.2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişte, 1.000 kişiye 1.000 TL değerinde Garanti Bonus ikramiyesi verilecektir.
Bonuslar, talihlilerin kredi kartlarına yüklenecek olup Bonus Üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
Bonusların son kullanım tarihi 27.02.2021 olup 28.02.2021 tarihine kadar kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
Yüklenen bonuslar nakde çevrilemez, Kamu ve Vergi Ödemeleri sektörlerindeki üye işyerlerinde kullanılamaz, bankacılık işlemleri yapılmaz, devredilemez ve talihli dışında kullanılamaz.
Kazanılan bonusların, Kuyumculuk sektöründeki bir üye işyerinde kullanılması halinde, kullanılan bonus tutarı söz konusu kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
Çekiliş sonuçları 20.04.2020 tarihinde Posta Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 05.05.2020, yedek talihliler ise 20.05.2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanya Bonus, Flexi ve Money ailesi kart sahibi müşterilerine yöneliktir. T. Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. MEHMET dedi ki:

  12 AYDAN BU TARAFA AYNI KAMPANYA HER AY UZATIYOR ŞİKAYET MERCİ YOKMU MİLLİ PİYANGOYA dalga geçer gibi.

 2. Borma61 dedi ki:

  Sn Mehmet,

  Kampanyayı her ay uzatmıyor, yeniliyor. Uzattığı kanısına nereden vardınız?
  Sonuçların açıklanmasıyla ilgili kısmı okursanız kimlerin kazandığını görmek için takip edebilirsiniz.

  Hoş ben takip ediyorum ama çıkmıyor :(

 3. Mehmet dedi ki:

  Siz hiç 1000kişilik açıklanmış gazete küpürü yada kendi sitesinde isim gördünüzmü bu üçüncü ay çokta yakından takip ediyorum mağlesef ben görmedim hem basın hem kendi sitesinde kampanya sadece uzatma

 4. djyavuz dedi ki:

  Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 24.12.2019 tarihli ve 40453693-255.01.02-
  E.12158 sayılı izniyle düzenlenmiştir. 14.02.2020 tarihinde yapılan çekilişe
  3.967.874.739 katılım gerçekleşmiştir. Bu kadar KATILIM arasından çıkması büyük şans olur insana….

 5. AbdllhY dedi ki:

  sn Mehmet ben aylardır görüyorum bence siz görmüyorsunuz arama motoruna “bonus 1000 tl kazananlar OCAK” yada” bonus 1000 tl kazananlar şubat” yazarsanız bonusun sitesinde sizde göreceksiniz tabii ki bankanın avukatı falan değilim ancak tam bilgi sahibi olmadan/olamadan böyle sert yorumlar tam anlamıyla ilgilenemeyen takipçileri yanlışa iter ve faydalar kaçar… lütfen eleştiri evet ancak yanlış bilgi hayır… saygılarla…

 6. Ali dedi ki:

  4 milyar da 1000 yani 4 milyon da 1 milli piyango biletinin çıkma ihtimaline yakın sayılır 😅

 7. giresuni dedi ki:

  flash carsamba cikmadi hala

 8. AbdllhY dedi ki:

  zaten çıksada yok kitap, yok yapımarket yok bebek ürünü vs artık flash falanda yalan oldu aylardır düzgün fayda vermiyor…

 9. Tuncay dedi ki:

  KampanyalarKart KampanyalarıBanka Kartları KampanyalarıParacard Sektör Kampanyası
  Paracard Sektör Kampanyası
  Paracard’tan sektör alışverişlerinize 50 TL’ye varan bonus!
  Mart sonuna kadar Paracard’ınız ile market, giyim, kırtasiye, elektronik eşya sektörlerinde farklı günlerde tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL toplam 50 TL bonus hediye!
  Kampanyaya katılmak için SEKTOR yazıp 3280’e sms gönderin.

  Keyifli alışverişler!

  Kampanya Koşulları:
  Kampanyaya katılmak için, DenizBank sistemine kayıtlı telefon numaranızdan SEKTOR yazarak 3280’e sms göndermeniz gerekmektedir. Katılımdan sonraki harcamalarınız kampanyaya dahil edilecektir.
  Mart ayı sonuna kadar market, giyim, kırtasiye ve elektronik eşya sektörlerinde tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri her alışverişlerinize 10 TL, toplam 50 TL bonus kazanabilirsiniz.
  Kampanyaya katılım hedef kitle bazlıdır.
  Banka tarafından iletişim gerçekleşmemiş müşteriler hak kazanamayacaktır. Bir müşteri ek kartları dahil en fazla 50 TL bonus kazanabilecektir.
  Kazanılan bonuslar işlemin yapıldığı karta yüklenecektir. Kazanılan bonuslar 2 Nisan tarihinde kartlara yüklenecek olup, kullanılmayan bonuslar 12 Nisan gün sonunda geri alınacaktır.
  Fatura ödemeleri, şans oyunları, kuyumcu harcamaları, SGK ve vergi ödemeleri, bağış işlemleri, okul harç ödemeleri dahil değildir.
  E-para (Elektronik para kuruluşları) üzerinde yapılan harcamalar, yüklemeler, ödemeler geçerli değildir. Alışveriş haricinde diğer bankaların kartlarına (ön Ödemeli kart, banka kartı ve kredi kartına) yapılan ödemeler, EFT işlemleri, para, bakiye yüklemeleri geçerli değildir.
  Aynı gün yapılan işlemlerin sadece ilki geçerlidir.
  Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri bonus geri alımlarında dikkate alınacaktır.
  Bonus POS’u zorunluluğu yoktur. Yurtdışı işlemler geçerli değildir.
  İnternet üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Mail order işlemleri dahil değildir.
  Başka kampanyalarla birleştirilemez. DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Kampanyaya dahil olan sektörlerdeki üye işyerlerinin MCC kodlarının herhangi bir sebeple belirtilen sektörlere ait olmaması nedeniyle “kampanyadan faydalanamama hallerinden” Bankamız sorumlu değildir.

 10. Tuncay dedi ki:

  https://kampanyabul.org/kredi-karti-kampanyalari-firsatlari/paracard-market-giyim-elektronik-kampanyasi-6-31-mart-2020.html
  Nesrin hanım bu linke tıklayıp resimli bir şekilde kampanyayı paylaşabilirmisiniz

BİR YORUM YAZ