Bonus kredi kartı tatil harcamalarında 100 TL hediye

  • 01 Haziran 2014
Bonus kredi kartı tatil harcamalarında 100 TL hediye

Bonus kredi kartı sahipleri tatil harcamalarında 100 TL değerinde bonus hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 1– 30 Haziran 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılan 2000 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemlerde 100 TL değerinde bonus fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Dahil Olan Turizm acentaları; CLUB JOLLY,  ETS,  SETUR,  PRONTO,  DİDİM TUR,  TATİL.COM,  CAFE TUR,  KAYA TOURİSM,  MNG TOUR,  ODEON TOUR,  TEZ TOUR,  TATİLSEPETİ.COM,  VIP TUR,  YKM TURİZM,  ANI TUR,  MİKA TUR, Tatilbudur.com,  SHERATON ÇEŞME,  Tura Turizm,  Garantili Seyahat Hattı, Club MED,  Touristica,

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya 01 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında Bonus Card’la seçili acentalarda tek seferde yapılan 2000 TL ve üzeri peşin ve taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır ve kampanya boyunca her müşteri en fazla bir defa 100 TL BONUS kazanılacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus,Flexi,Money , Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir. Fibabanka Bonus ,Miles and Smiles Kredi Kartı ,Miles and Smiles Business kredi kartı,American Express,American Express Business ,Sanal kartlar,Debit kartlar,Vadeli taksit işlemleri ve Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya katılım için harcamadan önce “TURİZM” yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
  • Flexi kartların kampanyaya katılabilmeleri için EVET TURİZM yazıp kartlarıının son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj attıktan sonra alışveriş yapmaları gerekmektedir. Bonus Flexi kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • İade ve İptaller dikkate alınacaktır.
  • Kampanyada kazanılan Bonuslar 04 Temmuz 2014 Tarihinde yüklenecek olup 14 Temmuz 2014 Tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar silinecektir.
  • Kampanya katılım SMS’lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan Cep telefonlarından gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım, gönderilen her sms için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.