Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus mobil ödeme kampanyası 2-31 Ekim 2019

 • 06 Ekim 2019
Bonus mobil ödeme kampanyası 2-31 Ekim 2019

Bonus kredi kartı sahipleri bonus flaş uygulaması üzerinden yapacakları her 25 TL ve üzeri mobil ödemede 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL bonus kazanacak. Kampanya 2-31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyada aynı gün yapılacak harcamaların ilki dahildir.

Garanti posundan yapılan ödemeler geçerlidir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. sosyete dedi ki:

  kampanya kisiye ozel mi acaba

 2. aykut dedi ki:

  kişiye özel değil.

 3. Korkut dedi ki:

  Garanti bonus kart yıllık kullanım ücreti nasıl iptal ettirilir ?

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Korkut, Garanti iptal etmiyor ne yaparsanız yapın. İhtyacınız yoksa komple iptal ettirin kurtulun. Bonus lazımsa Deniz bonus alabilirsiniz.

 5. OmerT dedi ki:

  Ben her yıl kapatma isteği yapıyorum. Bende flexi var aynı işi görüyor. Neden ücret ödeyeyim kapatın diyorum. 3 gün sonra arayıp Eski müştremizsiniz (15 yıl). İşlem hacminiz yüksek sizi kabetmemek adına kart aidatını iade edebiliriz diyorlar. İade ediyorlar. İşlem hacmim Yıllık(40bin üstü)

 6. hasan el giresuni dedi ki:

  125 LİRA ALDI BENDEN 9 AYLIK KAPATMAMA SÖZNÜNE 80 LİRA BONUS VERDİ ARAMA YAPTIĞINIZDA ÜYELİK KART AİADTI DİYE SÖYLEYİP BAĞLANIN

 7. sosyete dedi ki:

  benim bonus flash da kampanya gozukmuyor NESRIN HANIM

 8. uA dedi ki:

  az önce bu ay yansıyacak olan 144 tl kart aidatını iptal ettile.Önce alınıyor dediler,sonra 80 tl bonus verelim dediler.Dik durdum kapatın dedim.Sonra aidatsız kart teklif ettiler,onuda istemedim.En son 9 ay açık kalma sözüne,kart aidatını iptal ettiler.Bilg.

 9. AY dedi ki:

  sn UA henüz yansımadan mı iptal ettiler, yoksa ekstreden sonra mı aradınız?

 10. uA dedi ki:

  AY,sabah aradımGüncel ekstremde gördüm,kart aidatınız alınacak diyordu.Daha yansımamıştı.Geçen senede 20 ekimde yansımıştı.Aradım kartı kapatın dedim.Kesinlikle kapatın dedim.Tüm teklifleri reddettim.Sonunda ,amıcaz dedi.O zaman kapatmayın dedim:)

 11. AY dedi ki:

  tamam o zaman sıra bende sn uA beninde duyuru gelmiş gelecek ekstre 122 tl alacaz diye artık haftasonu girdi haftaya ararım teşekkürler…

BİR YORUM YAZ