Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus Petrol ofisi kampanyası 4×100’e 45 TL hediye 16 Kasım-31 Aralık

 • 11 Kasım 2015
Bonus Petrol ofisi kampanyası 4×100’e 45 TL hediye 16 Kasım-31 Aralık

Bonus kredi kartı sahipleri Petrol ofisi istasyonlarından tek seferde farklı günlerde yapılacak 100 TL ve üzeri 4 adet alışverişte 45 TL değerinde hediye bonus kazanacak. Kampanya 16 Kasım ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Garanti bonus sahipleri, bonus flaş ile başvuru yaparsa 45 TL, diğer başvurularda 25 TL kazanacaktır.

Kazanılan bonuslar sadece Petrol Ofisinde kullanılabilecektir.

Kampanya katılımı için bonus flaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya POAS yazarak 3340’a mesaj gönderebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Kazanılan bonuslar 12 Ocak– 22 Ocak 2016 tarihleri arasında Bonus üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.

Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus, Paracard, Bonus Business, Easy, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus ve PTT Bonus kartlar dahildir.
Miles&Smiles Kredi kartları, American Express Card, taksitli işlemler, vadeli taksit, Positive Card, Ödegeç işlemleri, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus sahipleri “Bonus Flaş” uygulamasındaki Hemen Katıl butonunu tıklayabilir veya “POAS yazıp; Garanti Bonus sahipleri 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus ve PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
Kampanyaya öncelikle SMS yolu ile katılan kart sahipleri, katılımını iptal ederek tekrar Bonus Flaş üzerinden katılım sağlayamayacaklardır.
Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Petrol Ofisi istasyonlarındaki Garanti POS cihazları üzerinden ulaşılabilir
Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-en fazla 25TL veya 45 TL olmak üzere-ikinci defa bonus kazanabilirler.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS’undan geçmelidir.
Gönderilen SMS ler, Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep Telefonu numarasından gönderilmelidir.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
Garanti Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için EVET POAS yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 2,99 TL dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. hakan dedi ki:

  25 tl mi yoksa 45 tl mi hediye.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Garanti bonus sahipleri bonus flaş uygulaması ile başvurduğunda 45 TL hediye, şuan sitede yayınlanmadı.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bonus Flaş Nedir?

  Garanti bonus kartın kampanya ve fırsatlarını duyurup katılma imkanı sunan mobil uygulaması. Android ve ios marketlerden indirebilirsiniz.

 4. Anonim dedi ki:

  bonus uyesı işyerındenmı akaryakıt alınması gerekıyor..bonus pos u zorunluluğu varmı

 5. Anonim dedi ki:

  bonus flaş güvenilirmi

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bonus üyesi şartı yok şimdilik. Resmi olarak kampanya duyurulduğunda değişiklik olabilir takipte kalın.

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bonus flaş garanti bankasının kendi uygulaması, elbette güvenilir.

 8. Doğan dedi ki:

  Arkadaşlar deniz ve teb için sitesinde yayınlanmadan katılım sms atmayın.

 9. Anonim dedi ki:

  Bonus flaşda kampanya gözükmüyor

BİR YORUM YAZ