Bonusla züccaciye ve ev tekstili alışverişlerinde +5 taksit ve 2 ay ertelem fırsatı

  • 31 Mayıs 2013
Bonusla züccaciye ve ev tekstili alışverişlerinde +5 taksit ve 2 ay ertelem fırsatı

Bonus kredi kartına özel kampanya ve fırsatlar devam ediyor. Şimdi bonusla 2013 Haziran ayı süresince züccaciye ve ev tekstili sektöündeki iş yerlerinde  100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde +5 Taksit ve 2 ay  erteleme kolaylığı sunuluyor.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 1- 30 Haziran 2013 tarihleri arasında züccaciye ve ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Bonus üye işyerlerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
  • Miles&Smiles kredi kartları ve American Express 200 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde kampanyaya dahildir.
  • Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
  • Kampanyaya Ekspres Limit ve ödül puan kullanımı ile yapılan işlemler dahil değildir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı,American Express Card ve American Express Business Card, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card,Burgan Bank Bonus, ABank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus Card’lar dahildir.
  • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET EVTEKSTIL” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Flexi kart kampanya uygulamaları flexi.com.tr adresinde ilan edilmektedir.
  • Bonus Flexi ve Bonus Genç Kredi Kart sahipleri için geçerli genel artı taksit veya erteleme uygulaması; Harcama sonrasında Garanti Bankası sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarası üzerinden TAKSIT yazıp bir boşluk bırakarak talep ettiği ek taksit sayısını da ekleyerek (örnek: ” TAKSIT 6 ” şeklinde) 3340’a kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Harcamaları ötelemek için OTELE yazıp bir boşluk bırakıp, ertelemek istenilen ay sayısını ekleyerek (örnek: ” OTELE 3 ” şeklinde) 3340’a kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekmektedir. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 1 TL, 1.001–2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 2 TL, 2.501–5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde talep edeceğiniz her ek taksit sayısı için 3 TL ücret alınmaktadır. Tek seferde peşin ya da taksitli 50-1.000 TL arasındaki alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 2 TL, 1.001 – 2.500 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 4 TL, 2.501 – 5.000 TL arasında olan alışverişlerinizde işleminizi erteleyeceğiniz her ay için 6 TL ücret alınmaktadır. En fazla 12 aylık ek taksit ya da öteleme talep edilebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ