Bonustan 75 TL harcamaya 2013 yılbaşı milli piyango bileti hediye

 • 08 Aralık 2012
Bonustan 75 TL harcamaya 2013 yılbaşı milli piyango bileti hediye

Bonus kredi kartı sahiplerine özel Milli Piyango bileti hediye kampanyası başladı. 2013 Yılbaşı milli piyango biletiniz bonustan sizlere hediye. Kampanya kapsamında 75 TL ve üzeri harcamanıza çeyrek Milli Piyango bileti hediye ediliyor. 8 – 30 Aralık 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi işyerlerinde tek seferde yapılacak her 75 TL ve üzeri harcamaya çeyrek Milli Piyango bileti hediye edilecektir.

Kampanya Detayları

 • 8 – 30 Aralık 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi işyerlerinde tek seferde yapılacak her 75 TL ve üzeri harcamaya çeyrek Milli Piyango bileti hediye edilecektir.
 • Kampanya dahilinde kart bazında en fazla 5 adet çeyrek Milli Piyango bileti kazanılabilir.
 • Müşterilerin çeyrek Milli Piyango bileti kazanabilmeleri için YILBASI yazıp bir boşluk bırakıp sliplerinde çıkan şifreyi ekleyerek 3340’a göndermeleri gerekmektedir.
 • Bir gün içerisinde aynı işyerinde yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus kartları, Money ve Flexi dahildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti POS’undan geçen peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. İptal ve iade edilen işlemlerde bilet kazanımları iptal edilecektir.
 • Kampanyaya mail order ve telephone order işlemleri, yurtdışı alışverişleri, internetten yapılan işlemler, nakit avans işlemleri ve bonus kullanımları dahil değildir.
 • Müşterilere bilet numaraları kısa mesajla iletilecektir. Biletlerin fiziki olarak teslimi yapılmayacaktır. Kampanya katılan kart hamili müşterilere bilgi amaçlı gönderilmiş olup, gönderilen bu bilet numaraları herhangi bir nedenle değiştirilemez.
 • Kampanya kapsamında kazanılan bilete 5.000 TL’ye kadar ikramiye isabet etmesi durumunda müşteriler, Milli Piyango İdaresi ya da herhangi bir Milli Piyango İdaresi bayisinden ikramiye talep edemezler. Belirtilen tutara kadar olan ikramiye 7 Ocak 2013 tarihinde kampanyaya katılan kredi kartına alacak olarak yansıtılacaktır.
 • Müşterinin 5.000 TL’den daha fazla ikramiye kazanması halinde, Bilyoner tarafından fiziksel olarak noter huzurunda, kredi kartı hamili müşteriye teslim tutanağı ve kimlik tespiti yapılmak suretiyle bilet teslim edilecektir.
 • Kampanya dahilinde herhangi bir çeyrek biletin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tutarı sadece kart hamiline ödenebilecektir. Kart hamiline ait kartın, kampanyaya katılımı bir üçüncü kişi tarafından kısa mesaj atılarak yapılmışsa, katılımın kendisi tarafından gerçekleştiğinden bahisle ikramiye tutarının kendisine ödenmesi yönündeki üçüncü kişinin bu husustaki itirazları kabul görülmeyecektir.
 • Çekilişe 18 yaşından küçükler ve T. Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş personeli dahil, çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • Bu çekilişe katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır. Karta yüklenen tutar nakit ve nakit avans olarak çekilemeyecektir.
 • Kampanya dahilinde toplamda 750.000 adet çeyrek Milli Piyango bileti hediye edilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için gönderilen SMS, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
 • AMORTİ GARANTİ için Bonus Yılbaşı kampanyası dahilinde en az bir adet çeyrek Milli Piyango bileti kazanmış olan tüm müşterilere, 01-03 Ocak 2013 tarihleri arasında AMORTI yazıp 3340’a kısa mesaj olarak göndermeleri halinde 10 TL bonus hediye edilecektir.  AMORTİ GARANTİ dahilinde bir müşteri en fazla 10 TL bonus kazanabilir.
 • Bu kampanya, T. Garanti Bankası A.Ş tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.12.2012 tarih ve B.07.1.MPI.0.13.00.02-255.05.02/ 3398- 12511 sayılı izni ve Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 34400001 numaralı bayisi Bilyoner.com aracılığıyla düzenlenmiştir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 62 YORUM
 1. ekrem işbilir dedi ki:

  sayın garanti bankası yetkilileri ben 08 12 2012 tarihinde 800 00tl şamlı kuyumculuktan takı aldım garanti bankasının pos makinasından ödemeyi yaptım ne bonus kazandım nede silibe şifre gelmedi size mesajda gönderdim bu kampanya neden bana gelmedi saygılar.

 2. mustafa yüksel dedi ki:

  garanti pos makinasından fatura yatırdım 100 tl üstü ama slip de herhangi bir şifre yoktu nedenini ögrenebilirmiyim ?

 3. ömer ok dedi ki:

  sayın yetkililer,2 kere 100 tl üzeri alış veriş yaparak şifreyi söylendiği şekilde gönderdim,arkadaşımda kendi alışverişinden kazandığı şifreyi yanımda gönderdi.ikimize de bilet numarası yada herhangi bir geri dönüş mesajı gelmedi.Acaba bir kandırmaca mı var !!!!!!

 4. aser dedi ki:

  ekrem bey denizbank veya başka bankadan çekilmiştir

 5. ayşegül dedi ki:

  2 kere alışveriş yaptım frklı günlerde 100 tl lik. 2 şifre geldi gönderdim yanıt yok.bankayı aradım dün talepte bulunalım, yarın tekrar arayın dedi bugün aradım henüz yanıtlanmamış dedi.yapı kredi geçen yıllarda böyle bir kampanya yapmıştı hiç sorun olmadan milli piyango bilet numaraları gelmişti mesajla ve maille.

 6. tezcan tekeli dedi ki:

  KAMPANYANIZI TEBRİK EDİYOR. TÜRKİYE’NİN EN İYİ BANKA KARTI BONUS KARTLARI NIZI KULLANMAĞA DEVAM EDİYOR. TÜRKİYE’MİZE VE BÜTÜN GARANTİ ÇALIŞANLARI VE MÜŞTERİLERİNE NİCE GÜZEL YILLAR DİLİYORUM.

 7. merve dedi ki:

  13/12/2012 tarıhınde lcw den 92,34 tl lık alısverıs yaptım şifre yok slibimim üstunde nasıl bir kamanya bu acıklarmısınız?? neden sıfre yazmıyor

 8. Esra A. dedi ki:

  14 Aralık 2012 Cuma günü Ankamall Bershka’dan 76,90TL’lik alışveriş yaptım. Garanti bankasına ait pos makinasından bonus kartımla ödeme yapmama rağmen slipte şifre yoktu. Sebebi nedir acaba?

 9. YÜCEL YETİŞİR dedi ki:

  Merhabalar bende de aynı sorun oluşmuştu garanti şikayet hattını aradım ve şifremi aldım aramak isterseniz 4440338 şifrenizi buradan alabilirsiniz.

 10. Özkan Öztürk dedi ki:

  Yaptığım alışveriş neticesinde slipte şifre çıkmadı 4440333 ü aradım form açtıklarını ve 1gün sonra tekrara aradığımda şifremi alacağım söylendi umaraım alabilirim.Kampanyadan haberim olmadığı için 11.12.2012 tarihinde 1 saat içinde 60tl ve 35 tl lik iki alışveriş yaptım kampanya hakkında SMS yoluyla bilgilendirilseydim hepsini bütün alışverişlerimi tek seferde yapardım.Garanti bankası diğer tüm kampanyalarını SMS yoluyla gönderdiği halde bu kampanyayı müşterilerine SMS yoluyla bilgilendirmediği için hata yapmıştır üstelik kampanya hala garanti bankasının internet stesinde yayınlanmadı kısacası müşteriler yeteri kadara bilgilendirilmiyor ve müşteriler mağdur oluyor kampanya yetkilileri lütfen bu konuyla ilgilensinler.İyi çalışmalar.

 11. alex dedi ki:

  HANGİ GRANTİ BANKASI ŞUBESİNDE ÇALIŞIYON SEN .ÇOK BELLİ EDİYON..

 12. saliha dedi ki:

  garanti bankasının verdigi şifreyi aldım lakin şifreyi tlf dan yanlışlıkla sildim ..piyangoyu kazandıgımda nasıl bilgilendirilecegim …

 13. Murat dedi ki:

  1800 tl lik alışveriş yaptım slipte şifre geldi istenildiği şekilde sms attım 2 gün geçti hatta bugün tekrar yolladım acaba ben mi yanlış gönderdim diye hiç bir cevap alamadım. Yanlış gönderildi ise en azından ona cevap verseler iyi olurdu diyorum.

 14. ŞENGÜL AN dedi ki:

  garanti bankasınından gelen mesajı yanlışlıkla sildim.milli piyangodan herhangi bir şey kazandığımda nasıl bilgim olucak….tekrar dan mesajı atabilirmisiniz.? tşk

 15. salim Kara dedi ki:

  Ben de iki kere 75 TL ve üzeri alışveriş yaptıktan sonra fişte çıkan şifreyi mesaj ile belirtildiği şekilde gönderdim, ama 2 gün geçmesine rağmen bilet numaralarım telefonuma gelmedi, GARANTİ BANKASININ KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA YAPMASI GEREKİYOR!!! Yoksa çok sayıda şikayete maruz kalıp başı ağrayacaktır….

 16. alper özdil dedi ki:

  garanti bankasına yapmış olduğu kampanyadan dolayı teşekkür ediyorum.ben 5adet biletimi tamamladım….arkadaşlara tavsiyem alışveriş yapmadan önce işyerine garanti bonus anlaşmalı postu olup olmadığını sorun ben hep öyle yaptım…..

 17. emre dedi ki:

  bende 4 tane şifre gönderdim ama henüz herhangi bir cevap bilet numarası gelmedi.bu nedir anlamadım.

 18. can yiğit dedi ki:

  Boşa heveslenip msj atmayın şifreyi ,geri dönüş yok gerçekten yakışmıyor böyle şeyler ocak 1 ila 3 u arasında amorti yazın gönderin 10tl bonus ekleyelim demişler fakat daha bilet numarasi yok yani kampanyaya katilmamis görünüyor hal böyle olunca amorti yazsan alınacak cevap belli.uzun lafın kısası bir isi yapamıyorsan hiç baslatmicaksin

 19. kaandobra dedi ki:

  arkadaşlar yanlış yaptığınız bişey vardır ben 2 tane 75 tl üzeri çektirdim ikisinede bilet hemen geldi alışveriş yaptığınız yer bonus üyesi olması şart.farklı pos olmuyor.

 20. Zehra Tülay Baykan dedi ki:

  15/12/2012′ ile 18/12/2012 tarihleri arasında bonusla ayrı zamanlarda yaptığım 130tl. 357tl. ve 230tl. lik alışverişime sadece 1 tane çeyrek bilet no. geldi. Toplam 717 tl. 9 piyango bileti almam gerekirdi. bu nedenle herhalde bonus kartımı iptal etmem gerekecek. Daha önce mesaj atıp durumu bildirdim . Bana hemen ilgileneceğinz cevabı geldi ama sonuç yok….

 21. ÖMER dedi ki:

  HAPYCARD GEÇERLİMİ?

 22. Çağrıhan dedi ki:

  bonus üyesi olan işyerinden bonus kartımla 75 TL’lik alışveriş yaptım ancak slipte şifre çıkmadı. Şifreyi özellikle belirtiyo mu yoksa onay numarası veya referans numarası şifre olarak geçerli mi? şifreyi başarıyla gönderen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi lütfen

 23. sadiye dedi ki:

  yılbaşı bilet kanpanyasına katılmak istedim ,3kez mesaj attıma ama sürekli anahtar kelime hatalı diyor.neden böyle olduğunu öğrenebilirmiyim acaba?

 24. selçuk dedi ki:

  Garanti bankasının verdiği şifreyi vodafone hattımdan gönderdim cevap gelmedi turkcell vınn httımdan mesaj attım 1 dk sonra bilet numaram geldi.arkadaşlar turkcell hat varsa sorun çıkmıyor.

 25. Recep ÖZDAL dedi ki:

  ben karabük yeşilyurt petrol ofinden harcamalar yaptım bununla ilgili 4 adet bileti şifresi geldi ama daha fazla alış veriş yatım 5 ci şifre gelmedi. Recep ÖZDAL. KARABÜK.

 26. Mustafa Gençözmen dedi ki:

  Garanti Bankası Bonus kartımdan yaptığım alışverişten sonra, slipteki şifreyi mesaj attım ama bankadan hç bir mesaj gelmedi. Çağrı mekezinde ve internet şubesinde de konuyla ilgili hiç bi bilgi yok. Yani kampanyanın adı var, kendi yok ?

 27. ceyhun dedi ki:

  telefondan gönderdim şifreyi ama bilgilendirme gelmedi alındıgına dahil yardımcı olabilirmisiniz

 28. filiz oruç dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar teknosa alışverişimde slibteki şifreyi yazan numaraya bir haftadır gönderiyordum cevap gelmiyordu garanti müşteri hizmetlerini aradım msj görünmüyor dedi bende vodafone hattımın müşteri hizmetlerini aradım ve sonuca bakın hesabını bilen tarifesini kullandığım için ücretli servislere sms atamazmışım sorun sadece bu diğer hattımdan msj gönderdim anında bilet numaram geldi yardımcı olduysam ne mutlu bana herkese bol şans inşallah bana çıkar

 29. yılmaz kayıhan dedi ki:

  Merhaba;şifreyi gönderdim bilet numarası geldi ancak telefonumu kaybettim bilet numaramı nasıl bulabilirim.

 30. fuat borucu dedi ki:

  ben 75 tl alış veriş yaptım şifreyi 3340 gönderim hem 3 sefer ücündede kaydınız alınmıştır diye mjş geldi ama biletin numaraları gelmedi eğer böyle kampanyanıs yoksa kardeşim milleti kandırmayın milletin kntlarını yemeyin slm.lar.

 31. ismail çavdar dedi ki:

  22/12/2012 de 840.00 yt.lik tek seferde alış veriş yaptım bana bir adet şifre geldi.bana 5 adet şifre gelmesi gerekmiyormu kampanya her 75 yt ye bir şifre diye biliyorum. Sebebini öğrenmek istiyorum slmlar

 32. HANÇER GÜLER dedi ki:

  Milli piyango şifremi aldım ve not defterime yadım. sonrada msj ı sildim,fakat aklıma takılan piyango numarasının geldiği msj ı sildiğim için elimde herhangi bir delil kalmadı ikramiye çıkarsa bu sorun olurmu bana çıktığını nasıl ıspatlıcam öğrenebilirmiyim tşk ler

 33. CEYLAN SEVİNÇ RENKLİ dedi ki:

  yılbaşı bilet kanpanyasına katılmak istedim ,3kez mesaj attıma ama sürekli anahtar kelime hatalı diyor.neden böyle olduğunu öğrenebilirmiyim acaba? FERİT RENKLİ

 34. ÖMER ELVEREN dedi ki:

  Kampanya katılım için başvurunuz alınmıştır diye mesaj geldi.Üzerinden dört gün geçmesine rağmen herhangi bir bilet numarası iletilmedi.Gereğinin yapılması lütfen…

 35. baranse geçer dedi ki:

  gelen mesajı bilet no mu yanlıslıkla sildim numaramı tekrar göndermeleri için ne yapmalıyım

 36. Uğur ALTUNIRMAK dedi ki:

  Bende iki kez gönderdim, ikisinde de piyango bileti numarası geldim, yalnız yanlışla sildim, şimdi numaraları tekrar nerden öğrenirim, ikramiye vurursa nasıl ispatlarım, arkadaşlar numaralar geliyo acele etmeyin, aksaklık hatlardan kaynaklanıyo, aveadan izin alınması gerekiyormuş, bana o şekilde mesaj geldi, bu numaraları tekrar nasıl öğrenirim

 37. aslı dedi ki:

  bu bedava olan kampanya ya katıldım bilet numarasıda geldi ama bilet numarası mesaj olarak geldiğinden bende yanlışlıkla sildim bunu nasıl tekrar öğrene bilirim bilet numaramı..?

 38. Mehmet Ali Temel dedi ki:

  Merhaba

  Kampanyanız için sizi kutluyorum.
  Gönderilen bilete ikramiye çıkması durumunda slip’i ibraz etmemiz gerekiyor mu yok sa banka kayıtlarınız veya mesaj bilgilerinden herhangi biri ikramiye ödemesi için yeterli oluyor mu ?
  İyi seneler

 39. admin dedi ki:

  Arkadaşlar Garanti bankasından resmi bir açıklama olmasada bazı konularda merak edilenleri cevaplayım. Bazı arkadaşlar sms gelmemesinden şikayetçi sorunun kaynağı gönderdiğiniz mesajın hatalı olması ya da sms servisinin yoğun kullanımından kaynaklı olabilir.
  Bilet almaya hak kazananlar sistemde kayıtlı olacakları için sms silinse bile garanti bankası size biletiniz hakkında bilgi verecektir.
  Güven sorunu yaşayanların karşılarında Garanti gibi kurumsal bir bankanın olduğunu unutmasınlar, mahalle bakkalı değil muhatabımız kimsenin hakkı yenmez.
  Doğru sms göndermeyen ya da kampanya koşullarına uygun işlem yapmayan arkadaşlar böyle kampanya yok, aldatıyorlar gibi saçma eleştirilerde bulunmadan önce kendi hatalarını kontrol etsinler.

  Saygılar…

 40. mustafa dedi ki:

  silipteki şifre denen onay kodumu

 41. SEYİT dedi ki:

  bana bilet numarası mesaj olarak geldi ve ben mesajı sildim. numaramı tekrar nasıl ogrenebılırım

 42. HAKKI KÖK dedi ki:

  BEN DÜN ALDIN FAKAT MESAJ ATMAMDIM KAMPANYADA 30.12.2012 SONMUŞ. NE YAPMAM GEREKİYOR…..

 43. Recep dedi ki:

  Sayın 3 Kağıtçı Bankam .. Ben media Marktan Alışveriş Yaptım Slipde Yılbaşı Yazıp xxxxxx Kodu Girin 3340 a Gönderin Yılbaşı Bileti Kazanın .. Yaptım 40 Kuruşumu Yedin “kartınızın son 6 hanesi doğrulanmıyor” diye cevap geliyor.şifreyi yanlış mı girdim diyerek tekrar gönderdim gene 40 kuruş gitti. aynı cevap geldi

 44. IŞIK YILMAZ dedi ki:

  Yılbaşı kampanyasına katıldım yılbaşı yazıp şifreyi girdim ve ardından cevap geldi neymiş efendim yoğun talepten dolayı biletimiz bitmiş efendim kampanyayı erken bitirdik diyor. bu benim sorunum mu? ben mağdurum ve bu mağduriyetimin giderilmesini rica ederim. saygılarımla. iyi çalışmalar.

 45. Himmet Çakır dedi ki:

  Milli piyango bilet no mesaj la geldi fakat yanlışlıkla gelen mesajı sildim gelen bilet no sunu tekrar nasıl öğrenebilirim. Teşekkürler

 46. Hasan Karatas dedi ki:

  Kampanyadan kazandigim bilet numaramin yazildigi mesaji yanlislikka sildim tekrar yollayabilirmisiniz tesekkurler.

 47. Savaş dedi ki:

  3340’a 2 şifre gönderdim, Bugün fark ettim 1 OCK 2013 cebime bilet numarası gelmemiş, teşekkürler.

 48. Aydin dedi ki:

  Bankanin bana gönderdiği mesajı yanlışlıkla sildim tekrar gonderirmisiniz. Toplamda 4 adet mesaj vardi

 49. saim dedi ki:

  2 adet biletime amorti vurdu.nasıl takip edeceğim.İYİ YILLAR.

 50. Taksiland dedi ki:

  ” Kampanya kapsamında kazanılan bilete 5.000 TL’ye kadar ikramiye isabet etmesi durumunda müşteriler, Milli Piyango İdaresi ya da herhangi bir Milli Piyango İdaresi bayisinden ikramiye talep edemezler. Belirtilen tutara kadar olan ikramiye 7 Ocak 2013 tarihinde kampanyaya katılan kredi kartına alacak olarak yansıtılacaktır. “

 51. şeyma dedi ki:

  Kampanyaya 3 kez katıldım ve bilet numaralarım geldi ancak telefonumdan silindi. Slipte yer alan şifrelerim hala duruyor ama bilet numaralarımı tekrar nasıl öğrenebilirim. Teşekkür ederim.

 52. Güven dedi ki:

  5 adet bilet kazandım 1 tanesinde amorti vardı :)

 53. faruk dedi ki:

  bana 80 tl cikti parayi nerden alicam ?

 54. admin dedi ki:

  Arkadaşlar kampanya detaylarında ödemeler hakkında önemli bilgiyi kırmızıyla işaretledim lütfen okuyunuz.

 55. Güray dedi ki:

  5 adet 75 tl harcadım. 5 adet bişlet numarası telefonuma geldi.

 56. etem dedi ki:

  kampanya kapsamında 2 bilet aldım.ikisinede amorti çıktı. ayrıca 10 tl amorti bonusu alabilirmiyim.yoksa biletine ikramiya çıkanlar bu bonusu alamazlarmı

 57. MEHMET dedi ki:

  garanti kampanyası dahilinde kazandığım biletlerden birine amorti birine de son iki rakamına göre ikramiye çıktı. amorti için amorti yazıp 3340 a gönderdim bununla ilgili başka birşey yapacakmıyım ne zaman bonus olarak yüklenir. son iki rakamı ile ilgili birşey yapmadım o ne zaman alacak kaydedilir. teşekkür ederim..

 58. semih dedi ki:

  3 kere alışveriş yaptım veşifre geldi,şifreleri gönderdim,bilet numaralarım geldi.İki adet biletimede amorti çıktı.

 59. Dizem baday dedi ki:

  Ben kampanyadan üç biletime toplamda 90tl cıktı fakat hala bi tutar yüklenmedi nedenini öğrenbilrmiyim

 60. mehmet rıza şimşek dedi ki:

  yılbaşı kampanyasına katıldım . 5 adet hatta daha fazla alış veriş yaptım. ama bonuslar gönderilmedi. müşteri temsilsisi ile görüştüm.bana kayıt oluşturduğunu söyledi gene yok .alacağımız bonustan fazlasını telefona verdim sanırım. taksitlerim bittikten sonra arkadaşlarımda dahil kartı kapatacağız

 61. sanem dedi ki:

  4 adet biletimin 1 ne amorti vurdu ne bankanın ne de migrosun paranın nereden alınacagına dair hiçbir fikri yok.İnternetten bir bakıyım dedim çok komik AMORTİ GARANTİ için Bonus Yılbaşı kampanyası dahilinde en az bir adet çeyrek Milli Piyango bileti kazanmış olan tüm müşterilere, 01-03 Ocak 2013 tarihleri arasında AMORTI yazıp 3340’a kısa mesaj olarak göndermeleri halinde 10 TL bonus hediye edilecektir. AMORTİ GARANTİ dahilinde bir müşteri en fazla 10 TL bonus kazanabilir. 01_03 Ocak 2 gün süre kimsenin bilgisi yok ee zaman da geçti 2 gün ne oldu para bankayamı kaldı? :)

 62. mülklü dedi ki:

  benim 4 adet amorti 1 adet son iki rakam cıktı, ama halen görüntü yok.sayın garanti bankası paraları nasıl tahsil ederiz acap.bilgilendirirseniz çok seviniriz.

BİR YORUM YAZ