Cacharel bonus kart kampanyası 50 TL hediye 1-30 Eylül 2017

  • 11 Eylül 2017
Cacharel bonus kart kampanyası 50 TL hediye 1-30 Eylül 2017

Bonus kredi kartı sahipleri Cacharel mağazalarından yapacakları 500 TL ve üzeri harcmalarda 50 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya 1-30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • 50 TL Cacharel Bonus, 01-30 Eylül 2017 tarihleri arasında Garanti posu üzerinden tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
  • 50 TL Cacharel Bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Cacharel Bonus kazanabilir.
  • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
  • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Kazanılan Cacharel Bonus’lar 08 Ekim 2017 tarihine kadar Cacharel mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar geri alınacaktır.
  • 50 TL Cacharel Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
  • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
  • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL Cacharel Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde 50 TL Cacharel Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.