Deniz bonus okul kampanyası giyim market kırtasiye 60 TL hediye Eylül 2018

 • 03 Eylül 2018
Deniz bonus okul kampanyası giyim market kırtasiye 60 TL hediye Eylül 2018

Denizbank bonus kredi kartı sahiplerine özel okul kampanyası kapsamında 1-30 Eylül 2018 tarihleri arasında market, giyim, kırtasiye, eğitim sektöründeki iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri ilk harcamada 5 TL, 2. harcamada 10 TL, 3.’de 15 TL ve dördüncü harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 60 TL değerinde bonus hediye edilecek.

Deniz kartımda katılımda 10 TL ekstra bonus verilecektir.

Kampanya sektörlerine dahil siteler kampanyaya dahildir.

Kazanılan bonuslar 3-14 Ekim 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Binaların topkami 50 TL yapiyor.Ama toplamda 60 TL bonus veriyor diye yaziyorsunuz.

 2. MEHMET dedi ki:

  1TOPLAMDA 50TL 10TL bonusu nesrın hanımmı yukleyecek

 3. Hasanali dedi ki:

  Mehmet Bey artı 10 bini şu deniz kartim üzerinden başvuranlara verilecek.Agrintili açıklama deniz kartim uygulamasında var

 4. Ilhan dedi ki:

  Uye iş yeri şartı varmıdir acaba

 5. Anonim dedi ki:

  Keşke yorum yapmadan önce okusak kampanyayı. Biri demiş bonus lar 50 veriyor siz 60 yazıyorsunuz biri demiş 10 tl yi nesrin hanım verecek diye. Hazır önümüze kampanyalar getiriliyor ona bile gerçek mi bi Denizbank sitesine bakayım da öyle yorum yapayım demiyoruz.

 6. Anonim dedi ki:

  MEHMET BEY MEHMET BEY Nesrin Hanım niye versin 10 lirayı yok çok lazımsa verir de, lakin deniz kartım uygulamasından kampanyaya katıldığınızda 10 tl ordan geliyor.

 7. Anonim dedi ki:

  Denizkartım uygulamasından katılımda 4. İşleme 30 toplamda 60 TL Bonus!Bu ibarenin de buraya yazılması gerekiyor.Ayrıca biz buraya O KADAR GÜVENİYORUZ Kİ KREDİ KARTLARININ KENDİ SİTELERİNE BİLE BAKMAYA GEREK DUYMUYORUZ.

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar eksik bilgi için üzgünüm. Gerekli ekleme yapıldı.

 9. Anonim dedi ki:

  Üye işyeri şartı gerekli mi acaba

 10. Hasanali dedi ki:

  Sayın Anonim uye isyeri şartı var.

 11. Mehmet dedi ki:

  Arkadaslar ben eksikliğe dikkat çekmek için yazdım. Maksadım ne site yönetıcimiz nesrin hanım efendiyi incitmek nede saygısızlık.Bir arkadaşın biz bu siteye okadar çok güveniyoruz demesi güvencesi ile takip ediyor ve sahipleniyorum. Bence böyle saka yollu dikkat çekmek faydalı olacaktır düşüncesindeyim.Ayrıca sahsım ve aile bireyleriminde katılımları sayesinde 100 kusur kart fort böyüm var esnafım ve cok ciddi denilebilecek aylık puan gelirine sahibim uzun zamandır hobi olarak yapıyorum. Tavsiyem kampanyası bol olan uye işyeri zorunluluğu aramayan denizbank akbank gibi kartları çoğaltmanız faydalı olacaktır. Birde yakın gördüğünüz esnaflardan komisyon karşığı çekimlerinizi yapmanız faydalı olur bu bankalara karşı kendi çevenizle örgütlenin ne koparısanız iyi olur. Uzun oldu ama inşallah faydalı olmustur. Bu soygunculardan ne alırsak hayırlı Bonuslar diyelim.

 12. Anonim dedi ki:

  kampanyaya katılım nasıl oluyor

 13. Hasanali dedi ki:

  Sayın Anonim denizkartim mobil uygulamasından ktilirsaniz 50+10=60 TL alirsiniz

 14. Anonim dedi ki:

  mehmet kaş yapayim derken olmuş senin işin.
  sanirim gözlerini puan bürümuş ve normal olarak sormaktansa şakaya vurmaya çalişman da cabasi.
  bi de yani bankalari soyacam derken yakin gordügün esnaf komisyon da nedir ? saçma sapan onerilerilerini kendine sakla. esnafligi da düşurme. esnafim diyorsun bi de

 15. Anonim dedi ki:

  Diyelim ki 2 işlem yaptık 125 tl ilk ayrı günlerde , bu durumda 5+10+10 tl de denizmobilde katıldığımızda gelirse 35 tl bonus mu gelecek

 16. Anonim dedi ki:

  toplam 35 degil 25 tl yapar iki alişveris farkli gün olursa. ayrica kampanyayi tamamlamak için 4 alişveriş şarti var. 4 alişverisı tamamlamayana 10 tl ekstra vermeyebilir.
  en sağlamı darkli gunlerde 4 tane 125 tl alişveriş yapnak

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.