Kampanya ve İndirim Haberleri

Deniz bonus taraftar kart market ve akaryakıta 40 TL hediye

 • 02 Mart 2017
Deniz bonus taraftar kart market ve akaryakıta 40 TL hediye

Deniz Bonus taraftar kredi kartı sahiplerine özel market ve akaryakıt kampanyası kapsamında 31 Mart 2017 tarihine kadar tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ilk 75 TL alışveriş sonrası her 75 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 40 TL bonus hediye edilecektir.

Kampanya katılımı için MART3 yazarak 3280’e mesaj gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM
 1. hikmet dedi ki:

  kişiye özel kampanya sanırım

 2. Batman kampanyacısı dedi ki:

  AFİLİ BONUSTA 100 LİRA DİYE GELDİ HER 75 ÜSTÜ ALIŞVERİŞE 10 LİRA TOPLAM 100 LİRA

 3. hikmet dedi ki:

  banada gs taraftar kartıyla her 100 tl 10 toplamda 50 tl

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Taraftar kart sahiplerinin geneline hediye mevcut. Kişiye özel tutarlar var.

 5. hikmet dedi ki:

  bana gelen msj gs kartla her 50 tl yakıt markete 10 tl toplamda 50 tl ama bu bp yakıt kampanyası ıle bırletırelebılır 80 tl olur buda ıyı bır rakam bence

 6. şafak dedi ki:

  Deniz bankı kınıyorum kart ayda tı almaya gelince her müşterisinden alıyor, iptali için aradığınızda alınan aydatlar karşısında müşterilerine hizmet ve kampanyalar sunduğunu belirtiyor ancak kampanyaya gelince kimi müşteriye var , kimi müşteriye yok, müşteriye özel kampanya yapıyor, çifte sıtandart

 7. Ms dedi ki:

  Şafak kardeş kampanyayi bilemem de kart ucreti için sikayetvar sitesine dene istersen. Ben ancak öyle iade ettirdim bilgin olsun

 8. hikmet dedi ki:

  şafak ne yap bılıyonmu kart kapatma bırımne yonlendırırmısın de benı orda sana yardımcı olur ben her yıl öle yapıyom ok

 9. şafak dedi ki:

  Arkadaşlar bilgi paylaşımınız için teşekkür ederim, dediğiniz gibi kart ücretini bişekilde iptal ediyorlar. Bankanın yapmış olduğu, bir ortamda dört kişi varsa üç kişinin elini sıkıp bir kişinin elini sıkmaması gibi bir durum benim sitemim bu konudadır.

 10. TUGRA dedi ki:

  AYNI GÜNDE FARKLI YERLERDEN CEKEBİLİYORMUYUZ NESRİN HANIM

 11. TUGRA dedi ki:

  AYNI GÜN FARKLI YERLERDEN CEKEBİLİYORMUYUZ NESRİN HANIM

 12. Çakır dedi ki:

  Bana da bu şekilde geldi. Benim kartım taraftar değil,afili de değil bildiginiz bonus……….. DUZELTME:Bahar gelir hos gelir,40TL bonusla gelir!31 Marta kadar farkli gunlerde,tek seferde market ve akaryakitta yapacagin ilk 75 TL ve uzeri islemden sonra,her 75 TL’ye 10, toplamda 40TL bonus! MART3 yaz 3280’e gonder.SMS almamak icin IPTAL SMS yazip 6292’ye gonder. DenizBank A.S.MERSIS:0292008449600341 B002

 13. hikmet dedi ki:

  cakır bendede aynı ben aradım gecerlıdır dedı ıstersen teyıt ıcın arayın sızde

 14. Anonim dedi ki:

  kişiye özel kampanyaları genel kampanya gibi yazıp kişileri boşa harcama yapmaya teşvik etmeseniz..

 15. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Bu kampanyadan taraftar kart sahibi birçok kişi yararlanabiliyor. Kişiye özel olsada birçok kişi mailleri dikkate almadığı için gözden kaçıyor. Yorumunuz çok saçma, bir sms atıp kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağınızı görebiliyorsunuz. Sms ücreti var diyenler ücretsiz uzun numaradan mesaj atabilir.

 16. Osman dedi ki:

  kampanyadan yararlanıp yararlanamayacağımızı bir sms atarak göremiyoruz çünkü sms e gelen cevap “KAMPANYA TALEBİNİZ ALINMIŞTIR. KAMPANYADA SADECE DUYURU YAPILAN MÜSTERİLERİMİZ FAYDALANABİLİR” ..
  Yukarıda yazan arkadaş haklı.. Bu yüzden bu kampanyaya sms veya email gelmeden katılıp da yatmama ihtimalini gözardı etmeyin. Garantisi yok !!

 17. Selçuk dedi ki:

  Bana mail gelmedi sms attım cevap geldi ve müşteri hizmetlerini aradım kampanya katılımınız sağlanmıştır şeklinde onay verdi. Yüklenmezse ses kaydım mevcut itiraz ederim.

 18. hikmet dedi ki:

  tugra aynı gun bır işlem gecerlıdır msj da yazar zaten

 19. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım mesela gece 12’ye doğru gitsem, 12’den önce 1 alışveriş 12’den sonra 1 alışveriş yapsam 2 alışveriş sayılır mı?

 20. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Evet sayılır, farklı gün olur.

BİR YORUM YAZ