Denizbank Bonus Card ile Bayram süresince yurtdışı harcamalarınıza 3 taksit

  • 06 Eylül 2010
Denizbank Bonus Card ile Bayram süresince yurtdışı harcamalarınıza 3 taksit

4 – 12 Eylül tarihleri arasında Deniz Bonus, Sea&Miles, Miles&More ve DenizBank Kredi Kartları ile Ramazan bayramı süresince yapacağınız yurtdışı harcamalarınıza 3 taksit fırsatı sizi bekliyor! Tek yapmanız gereken 444 0 800’ü arayıp kampanyadan yararlanmak istediğinizi belirtmek! Kredi kartınız yoksa hemen başvurun, DenizBank’ın avantajlar dünyası ile siz de tanışın!

Kampanya Detayları:

Kampanya, 4 – 12 Eylül tarihleri arasında Deniz Bonus, Sea&Miles, Miles&More ve DenizBank Kredi Kartları ile yurtdışında yapılacak tüm harcamalar için geçerlidir. Kampanyaya dahil olmak için 444 0 800 DenizBank İletişim Merkezi’ni arayarak kampanyaya katılmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Kampanyaya katıldığınız tarihten itibaren gerçekleşecek tüm yurtdışı alışverişleriniz tutar limiti olmaksızın ekstrenize üç taksit olarak yansıtılacaktır. Taksitlendirme işlemi DenizBank tarafından yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. burcu çetin dedi ki:

    denizbank bireysel emeklılık adı altında istanbul sultan hamam subesinden yanlıs bilgilendirme ve görevini ihmal yüzünde 3 aydır bankalarda uğrasmama ragmen bir sonuç alamadım ve birikim adı altında resmen dolandırılmak üzereyim bankanız ve çalışanlarınızdan hiç memnun deilim dururmum yayabildim kadar çok kişye anlatıp bankanızın insanları nası kandırdını bilmeleri için elimden geleni yapıcam

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.