Kampanya ve İndirim Haberleri

English Home bonus kart kampanyası 100’e 20 TL hediye 2 Aralık – 6 Ocak 2020

  • 02 Aralık 2019
English Home bonus kart kampanyası 100’e 20 TL hediye 2 Aralık – 6 Ocak 2020

Bonus kredi kartı sahipleri English Home mağazalarından yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanya 2 Aralık – 6 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kazanılan bonuslar english home mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
20 TL English Home Bonus kampanyası 02 Aralık 2019 – 06 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
20 TL English Home Bonus kampanyası dahilinde English Home mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL English Home Bonus kazanımı olacaktır.
Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 20 TL English Home Bonus kazanabilir.
Kazanılan 20 TL English Home Bonus 02 Aralık 2019 – 08 Ocak 2020 tarihleri arasında sadece English Home mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 09 Ocak 2020 itibari ile geri alınacaktır.
Kampanya dahilinde kazanılan English Home Bonus’lar sadece fiziki mağazalarda kullanılabilecek olup www.englishhome.com.tr sanal mağazasında kullanılamamaktadır.
20 TL English Home Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
Ek kartlar kampanyaya dahildir.
Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “VET HOME” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Happiness, AY ve kampanya linki ekleyen diğer arkadaşlar emekleriniz için çok teşekkürler.

  2. AY dedi ki:

    sn Nesrin Hnm ve sn adminler bana artık teşekkür etmeyin bu ve bundan sonraki paylaşımlarıma toptan birşey değil diyorum.. neden mi? 1. kampanya linkini paylaşıyorum, 2.si siz teşekkür ediyorsunuz, 3. sü ise bende bir şey değil diyorum.. boşu boşuna yorum kalabalığı oluyor zaten sitenin yorum kapasitesi 18 bu 2 yorum yüzünden daha elzem yorumlar takipçilerle buluşmuyor olabilir.. umarım yanlış anlatmamışımdır.. saygılarla…ben birşey paylaştığımda ve birilerine küçücük bir faydam oluyorsa zaten çok mutlu oluyorum…

BİR YORUM YAZ