English Home kampanyasında bonus karta özel 20 TL hediye 15 Kasım – 31 Aralık 2017

 • 19 Kasım 2017
English Home kampanyasında bonus karta özel 20 TL hediye 15 Kasım – 31 Aralık 2017

Bonus kart ile English Home mağazalarından yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalarda 20 TL bonus fırsatı sizleri bekliyor. Kazanılan bonus yine English Home mağazalarında kullanılabilecek. Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • 20 TL English Home Bonus kampanyası dahilinde English Home mağazalarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 20 TL English Home Bonus kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 20 TL English Home Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan 20 TL English Home Bonus 15 Kasım 2017 – 02 Ocak 2018 tarihleri arasında sadece English Home mağazalarında kullanılabilecek olup kullanılmayan Bonus’lar 03 Ocak 2018 itibari ile geri alınacaktır.
 • 20 TL English Home Bonus kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama işleminden önce “EVET HOME” yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında English Home Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti Bankası POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti Bankası üye işyeri terminallerinde English Home Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn; deniz bonus deniz kartım uygulamasına özel,
  Sektör: Diğer / Marka: Diğer
  DenizKartım uygulaması 240TL’ye varan Bonusla merhaba diyor!
  20-26 Kasım tarihleri arasında Deniz Bank bireysel kredi kartınızla yapacağınız ilk 100TL ve üzeri alışverişe %20 bonus, en fazla 50TL kazanın! Üstelik katılımınıza ek 10TL bonus hediye! Kampanya kuyum hariç, tüm sektörlerde geçerlidir.

BİR YORUM YAZ