Ereyon bonus kart kampanyası 1-30 Ağustos 2017

  • 31 Temmuz 2017
Ereyon bonus kart kampanyası 1-30 Ağustos 2017

Ereyon sitesininden alışveriş yapan varmıdır bilmiyorum ama bonus kredi kartı sahipleri Ereyon sitesinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde bonus kazanacak. Kampanyaya bonus flaş uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Diğer başvurularda 25 TL eksik bonus yatırılacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

✦ Kampanyaya katılım için Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Bonus Sanal kart sahipleri harcama yapmadan önce BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya EREYON yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının kayıtlı olduğu cep telefonundan SMS gönderebilirler. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir. Sms gönderiminin harcama yapılan karta kayıtlı cep telefonundan yapılması gerekmektedir.

✦ Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET EREYON yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

✦ Sms ile başarılı katılım sağlanması durumunda “BONUS İLE EREYON.COM.COM’DA BONUS KAMPANYASINA KATILIM İÇİN BAŞVURUNUZ ALINMIŞTIR. DETAYLI BİLGİ:www.bonus.com.tr’ şeklinde onay sms’i gidecektir.

✦ Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; “TEBRIKLER. EREYON.COM’DAN YAPTIGINIZ ALIŞVERİŞTEN BONUS KAZANDINIZ. BONUSUNUZU 4-14 EYLÜL ARASINDA KULLANABİLİRSİNİZ.www.bonus.com.tr’

✦ Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 75 TL bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için kampanyaya katıldıktan sonra yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.

✦ Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Şeker Bonus, ABank Bonus, Abank Bonus Ticari artlar, ICBC Turkey Bonus, ICBC Bonus Ticari kartlar, ve PTT Bonus dahildir.

✦ Kampanya dahilinde kazanılan bonus 4 – 14 Eylül tarihleri arasında, bonus üyesi işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 15 Eylül 2017 tarihinde geri alınacaktır.

✦ Kampanyaya Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ